Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox One přichází


Ravendhi

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Taky mě to sere, ale co nadělám :/ Už jsem myslel jak se bdu prohánět ve Forze a ono nic :( Ted mi naskočil stav: Produkt přijat v servisním středisku.Jak dlouho jste měli vy tento stav než se to změnilo ?? Koukám tak každejch 5min. jak malej Jarda :DD

To vlastne nemusis ani kontrolovat, o zmene stavu te budoj okamzite informovat emailem. Jinak by to melo trvat zhruba tyden, maximalne dva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chápu, že máš nervy na pochodu. Ale vážně..lidé si kupují i televize za 50 tisíc co mají vadu a takhle u toho nebědují..

jasně. v obchodě kde pracuju, vidím lidi rozčilovat se do nepříčetna kvůli botám za 500,-

My jsme investovali cca 12 000,- do konzole, která nám měla okamžitě sloužit a poskytnout nám odreagování po práci. Nebo aspoň mě. A pokud jí za jeden měsíc pošlu 2x za sebou na reklamaci, tak snad mám právo na to, se rozčilovat.

A nebo když čekám na něco 3 týdny, zatím co ostatní na to čekají 10 dní.

Absolutně nechápeš souvislosti, takže bych ocenil, kdyby jsi se nevyjadřoval.

Takovéhle kecy nám tady ještě chyběli OMG.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem majitelem mnoha konzolí...konzolovou válku na mě netahej toho se neučastním. Sám čekám na Sunset Overdrive bundle ale už mě unavovalo místo čtení o tom jak si konzole vede, featurách atd. je posledních pár stran je dotazník o tom kdo kdy kam poslal konzoli na reklamaci, že už čeká týden, že jí má tam a tam a že by za to měl dostat NEJMÉNĚ!!! to a to a to. Jako opravdu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to ne :D do mě tady nikdo rejpat nebude :D

na ženskou na podpoře jsem byl tak slušnej, jak to jenom šlo, až se tomu sama ženská tam divila, tak si o tom chci popovídat s někým, kdo bude na mé straně a chápat mě, a ne aby mě tady ještě nějakej "chudák" okřikoval, abych se klidnil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě, že můj post byl rejpnutí...pročti si na to reakce (jako když kopneš do vosího hnízda). Zajmá mě situace kolem konzole protože na ní čekám sám. Ale od strany 125 se tu řeší dokola jedno a to samý. Proto jsem to chtěl popíchnout abyste si uvědomili, že ano je velmi mrzuté, že si koupím konzoli a ona nefunguje a musím jí reklamovat. To ostatně nechce nikdo ať jde o elektroniku, auto apod. ale ty stížnosti jsou liché...nemluvě o tom čekat nějakou kompenzaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě, že můj post byl rejpnutí...pročti si na to reakce (jako když kopneš do vosího hnízda). Zajmá mě situace kolem konzole protože na ní čekám sám. Ale od strany 125 se tu řeší dokola jedno a to samý. Proto jsem to chtěl popíchnout abyste si uvědomili, že ano je velmi mrzuté, že si koupím konzoli a ona nefunguje a musím jí reklamovat. To ostatně nechce nikdo ať jde o elektroniku, auto apod. ale ty stížnosti jsou liché...nemluvě o tom čekat nějakou kompenzaci.

ale oni kompenzaci dávají, tak nevím v čem je problém

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu