Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox One přichází


Ravendhi

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Abych k tomu také něco řekl..

Tak když se ti to nelíbí tak nevím proč to čteš. A za další jak už to lidí píší, tak koupíš za 12k konzoli a asi se těšíš že si zahraješ no a ono prd. Nemáš ani peníze ani konzoli. A je snad normální že se člověk těší tak se zeptá jak dlouho to trvalo atd..

Myslím si že kdyby si měl stejný problém tak tu nebudeš psát takové komenty a zapojíš se do diskuze..

To že si tu někdo udělá srandu aby odlechčil situaci ti nejspíše také nic neřiká. Každopádně nechápu co od tohoto tématu čekáš :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je fakt a jeste toho vyjde hodne :D ja se stejne nejvic zatim asi tesim na Far Cry 4, The Division a Dying Light :D ted kdyz mam ten Venom X controller, tak budu hrat FPS akce nejradsi :D me presel zajem o Destiny, protoze ten multiplayer podle par videi na ktere jsem koukal, neni moc zabavnej, ale docela uvazuji nad Titanfall :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No prave, clovek nevi co si vybrat :D pro me stejne asi bude nejdulezitejsi vzdy si s nekym zahrat multak, takze ta hra musi byt v MP zabavna. Tak podle toho potom neco vyberem, at muzeme hrat spolu :) ale jak jsem pred chvilkou, tak ty tri hry ( FarCry 4, The Division, Dying Light ) si budu kupovat na 100% ostatni zalezi na domluve a zabavnosti :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No co se týká her tak Titanfall moc nedoporičuji hraji na pc no spíše nehraji.. Je to takové dost nudné a hodně chaotické a to jsem hráč BF a CoD serie kde na obou mám nahráno přes 1000 hodin. Za to doporučím Shadow of Mordor je opravdu luxusní řežba a ten kdo umí anglicky (já bohužel ne a i přes to mě to bere) tak pro něj příběh grafika a ovladatelnost musí být super :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kaslu i na ten Titanfall, ono je fakt, ze k tomuhle mi bohate postaci BF4 :) anglicky moc neumim a tenhle typ hry me moc nebavi :( moc me nebavil ani zaklinac 2 a ten byl aspon v cestine :D FarCry 3 byla po dlouhe dobe hra, v ktere me bavil singleplayer a kterou jsem hral 2x od znova a porad me to bavilo :D takze jestli bude FC4 aspon trochu podobna, tak si to aspon zahraju a snad tam bude i co-op nebo zbavnej multak :) a mas pravdu, na ten Division si jeste pockam, ale doufam, ze to bude stat za to. Do te doby vyjde jeste tolik her, ze nebudem vedet co hrat prvni :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to mi povidej...Ja singl hry mam rad hodne,takze ted jsem zvedavej na toho Aliena...Akorat si rikam ze jakou dobu nic moc nevychazelo a ted nafrkaj tolik titulu do tak kratky doby...fakt nechapu...Division je u me favorit na na limitku pokud bude....Ta hra bude vyborna a s partou pratel nebude mit chybu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to mi povidej...Ja singl hry mam rad hodne,takze ted jsem zvedavej na toho Aliena...Akorat si rikam ze jakou dobu nic moc nevychazelo a ted nafrkaj tolik titulu do tak kratky doby...fakt nechapu...Division je u me favorit na na limitku pokud bude....Ta hra bude vyborna a s partou pratel nebude mit chybu...

Koukal jsem na toho Aliena a vypada moc dobre, jde videt, ze se to posunulo hodne dopredu :) mas pravdu, tak to vidim na limitku a kdyz to budeme hrat spolu a s dalsimi lidmi, tak to bude TOP, aspon podle toho co jsem videl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U toho Division mi i celkem vyhovuje ze hrajes proti hre a ne zivejm hracum...Pak jeste co mne na E3 zaujalo tak ty novi rainbow six...moznost taktiky a vyberu cesty pred vstupem do mistnosti nebo budovy zni hodne zajimave...U starych Vegas jsme se se zenskou celkem u splitscreenu vyradili...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na to jsem koukal taky, to je myslim to Siege ne? Vegas a Vegas 2 byly naprosto perfektni hry. No prave v tom Division hrajes normalne proti pc, ale taky proti hracum. Me prijde, ze kdyz to prezenu, tak je to typicka MMORPG hra ve stylu World of Warcraft, kdy proti PC expis a mas questy a pote PvP, akorat, ze tohle je v hernim zanru a stylu podle meho gusta :D prirovnani berte s nadhledem a velkym :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu