Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox One přichází


Ravendhi

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Permon: No já to taky řeším protože když už si koupim něco na hraní a je to nové a už ted to nestíhá 1080 tak co za rok dva ?? Ono te hra zabaví ale když uvidis ukázku a tam to vypadá lépe se trošku zarazíš proč tomu tak je ;) A například u PES 15 to jde na XO jen v 720 (ps4 1080) a to není tím že konzole by to nedala, ale jsou líni to na to udělat aby to jelo na full.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já když se rozhodoval mezi PS4 a XO tak právě to rozlišení hrálo pro ps4, ale když jsem se kouknul na nějaké porovnání tak to nebylo moc videt a forza vyhrála :D Ale zase si myslím že pro vývojáře je to něco nové a myslím že potenciál konzole vůbec nevyužíváji. Jen se podívejme jaké hry byli na Xbox 360 a jaké jsou nyní :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak nechápu, proč každý řeší rozlišení. Vždyť důležitější jestli je ta gamesa zábavná a poskytne desítky hodin zábavy.

Ať nakonec nebude ten pravý nextgen to, že dáme šestnáctstovek za pozlátko, který nás zabaví jen na 3hodiny.

S tim s tebou naprosto souhlasim,jenze ono tady taky jde o to co rekl vyrobc na obhajobu...Rekl ze se rozhodli hru uzamknout na 30fps a snizit rozliseni aby nedochazelo ke vsem tem debatam o vykonu...Kazdymu dojde ze to tedy na jedne z konzoli vypadalo lip...Jenze vem si,od zacatku byla hra prezentovana na Xku a navic ta znama MS klauzule ktera rika ze pokud chce vydavatel vydat svoji hru na xku tak na konkurencni platforme nesmi vypadat lepe...Takze podle me proste za timhle stoji MS...ale proc to pisu..Xko mam rad opravdu hodne,ale pokud by to jina platforma zvladla treba jen o chloupek lip tak je od MS nefer to takhle brzdit...Hlavne ale kdyz se podivate na prvni E3 zabery tak neverim tomu ze je to hrany na konzoli...To ze je tam interface nic neznamena..

Upraveno uživatelem onefootman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No do zákulisních tahanic nevidíme a je možný, že to tak skutečně je. Určitě MS nebo SONY využívají a nadále budou v konkurenční bitvě využívat všech možných prostředků.

Jenže v poslední době se z rozlišení a fps stává modla, jako by jakákoliv hra pod 1080p a 60 fps byla nehratelný šmejd. Tato "hysterie" mě přijde nepochopitelná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si myslím že vývojáři se nemůžou poprat s optimalizací. Jinak mi to nejde do hlavy proč by MS dělal konzoli co zvládá dnešní hry a co potom ty za rok.

Jinak už mi dorazil email že konzole je v servisu a že jí pošlou co nejdříve :D tak doufám že tam na tom nějakej servisák nepaří o pauzách :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Packys : No toho se taky bojim..Ukazuje se ze konzole az tak vykony nejsou..Otazka je jak to opravdu bude vypadat za par let...Na jednu stranku se urcite hodne zlepsi optimalizace,ciz udela svoje ale stejne si myslim ze brzo prestanou stihat....bohuzel...Jinak s Permonem naprosto souhlasim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda nevím na čem všichni hrajete, ale na moji 60'' TV to jde holt poznat... A ani PS4 není žadná sláva, tak nevím no... V dnešní době mi příjde full hd jakože dost mainstream a nové konzole to jaksi "snad jenom zatím" nezvládají, rozlišení jde a půjde prostě všeobecně nahoru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozdíl v počtu zobrazených pixelů není tak velký (cirka nějákých 600 tisíc). Ono je v tom hodně promněných např. jak daleko sedíš od TV. Pravda, "60" televize už toho hodně "odhalí" ale troufnu si tvrdit, že v sérii her, které by ti někdo pouštěl v 900/1080p bys rozdíli asi nepoznal. Problém může být spíš v tom s jakým systémem vyhlazování hran hra pracuje. Některé jsou velmi "naprd".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozdíl v počtu zobrazených pixelů není tak velký (cirka nějákých 600 tisíc). Ono je v tom hodně promněných např. jak daleko sedíš od TV. Pravda, "60" televize už toho hodně "odhalí" ale troufnu si tvrdit, že v sérii her, které by ti někdo pouštěl v 900/1080p bys rozdíli asi nepoznal. Problém může být spíš v tom s jakým systémem vyhlazování hran hra pracuje. Některé jsou velmi "naprd".

No ono otázka, u filmů jde vidět brutálně rozdíl 1080p a 720p, ale u toho 900p a 1080p teoreticky není až takový rozdíl... Sranda je třeba na xku pustit 720p a pohybovat se jenom v menu, to je děs a hrůza, vypadá to, jako by byl zapnutý 3D režim...Tak snad doufám nebudou za rok dělat hry v 720p, protože novinky už to nebude stíhat ani v 900p :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu