Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox One přichází


Ravendhi

Recommended Posts

Tak jsem konecne dorazil domu a vybalil si konzoli, kterou jsem mel v reklamaci dlouhe 3 tydny i pres to, ze ostatni meli XONE na reklamaci zhruba 10dni. Po vybaleni konzole jsem se ovsem naprosto zdesil a znechutil, konzole je totiz na vsech lesklych plochach viditelne poskrabana a to dost znatelne, jde to videt pri beznem pohledu a z lesklych ploch se staly spise matne :X to si ze me uz ku.va delaji prdel :X takze konzole muze jit opet na reklamaci a doufam, ze ti posrani smejdi si ji tam nechaji tentokrat rovnou cely mesic :X od koupi XONE jenom same negativni zkusenosti :X

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zkousel jste nekdo uz 3D? Jsem dnes brouzdal v menu a cele Xko jde prepnout do 3D...Bohuzel jsem na to narazil pozde(musel jsem do prace) ale zkousel uz nekdo? Zajimala by mne kvalita a jestli se to vyrovna tomu kdyz ma hra v menu primo polozku preonuti do 3D...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem konecne dorazil domu a vybalil si konzoli, kterou jsem mel v reklamaci dlouhe 3 tydny i pres to, ze ostatni meli XONE na reklamaci zhruba 10dni. Po vybaleni konzole jsem se ovsem naprosto zdesil a znechutil, konzole je totiz na vsech lesklych plochach viditelne poskrabana a to dost znatelne, jde to videt pri beznem pohledu a z lesklych ploch se staly spise matne :X to si ze me uz ku.va delaji prdel :X takze konzole muze jit opet na reklamaci a doufam, ze ti posrani smejdi si ji tam nechaji tentokrat rovnou cely mesic :X od koupi XONE jenom same negativni zkusenosti :X

No to snad ne...Zavolat jim a dat jim poradnej kopr...tohle je prasarna ..jinak funguje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam pocit ze ale nejsi jedinej komu prisla v takovym stavu...nekdo uz to tu psal...Takze se bud smiris s tim ze je poskrabana ale funkcni (podle me ta lepsi varianta) a casem na to treba hodis polep nejaky hry,nebo budes opet bez konzole,budes cekat zase pomalu mesic a muze ti prijit treba zase nefunkncni...nevim no....jako chapu te,zamrzi to,ja bych byl asi vzteky bez sebe ale na druhou stranu jestli funguje.....navic ti to nemusi uznat,ze to poskrabali oni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak v Alienovi je docela zajímavá možnost pro ty co mají Kinect.

tJKe9Dl.jpg?1

Pro ty co neumí moc dobře anglicky, tak jde o to, že když si nastavíte aby Kinect snímal zvuky v pokoji, tak ta hra to bude registrovat a může to přivolat vetřelce.

Docela zajímá vymoženost, to když si někdo silně prdne, tak se k němu seběhnout vetřelci z celého okolí :D

A nejen to, co jsem četl na redditu tak přes Kinect ta hra snímá i váš pohyb hlavy, takže se můžete rozhlížet a můžete ve hře i takhle do něčeho "bouchnout" a tím přilákat vetřelce.

Upraveno uživatelem eMJay
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teď trošičku nechápu (nic neobvyklého) :D MS mi poslal emai : Z našeho servisního střediska vám byla odeslána konzola Xbox 360.To že je tam xbox 360 je nejspíše chyba. Ale vytvořili štítek 7.10.2014 a když se podívám na štítek tak konzoli ještě neposílají?

Snad už dnes to pošlou aby to tu do pátku bylo :/ A mám s toho docela hrůzu když tu čtu jak se kontole vrací poškrábaná a jestli se tak snate i mě jedu do pobočky MS a někomu to tam otřískám o hlavu !! :D

EDIT: A další co je tak je váha když jsem posílal balík já měl 3,7Kg a te´d posílají balík co váží 5kg :D

Upraveno uživatelem packys2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V klidu. To že to přebrali ti naskočí třeba až odpoledne. Většinou je to tak, že jeden den štítek vytvoří a druhej pro něk někdo přijede. Nemají v těch mobilních čtečkách online přenos, takže to aktualizuje až na některé z centrál. Tím pádem o vytvoření štítku a poslání meilu to trvá 3 dny. 3 den to bude doma.

Taky jsem tam teď měl X360 :D ale dorazil Xone. Asi nemam aktualizovanej systém :D

Konzole mi přišla hezky zabalená a v pohodě.

U mě měl balík také 5 KG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně taky poslali tento mail o odeslání konzole ve středu, UPS si ho vyzvedlo ve čtvrtek a doručení bylo napsáno v pátek. Takže jsem seděl celý pátek doma, hypnotizoval telefon a nic z toho nebylo, přijelo to až v pondělí. Ale jestli jsi třeba z Prahy, nebo někde z Čech, tak by ti to mělo v ten pátek přijet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znáte to.

Doma máte pomalej net, kde stahujete cca 300 - 500 Kbs, tak se rozhodnete, že donesete konzoli k rodičům, kteří bydlí na druhém konci města, ale mají cca 10x rychlejší net. Ano. Včera po práci cca v 21:00 jsem tak udělal. Konzole nová z reklamace ještě ani nevybalená. Dojel jsem, zapojil jí, a odjel domů, že si jí zase po práci, tentokrát ve 3 odpoledne vyzvednu. Pecka. Celej den jsem se těšil jak kluk, že si konečně zahraju. Jakmile jsem ale otevřel dveře od místnosti, kde byla konzole a měli se stahovat hry, a já jsem uviděl to světélko, co by mělo svítit a ono nesvítí, měli jste vidět tem FacePalm. Ty rychlejší z vás asi tuší. ANO. Úspora energie v podobě automatického vypnutí po jedné hodině nečinnosti. SAKRA!!!!!! Taky by MS mohl vymyslet něco, jak automatické vypnutí až po stažení veškerého obsahu :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš ještě dobré :) Protože UPS napsalo: Doručení naplánováno: Čtvrtek, 09.10.2014, Do konce pracovního dne. Tak jsem nešel do školy, a zustal doma a protože nám nefunguje zvonek tak už 6 hodin stojím u okna a vyhlížím UPS autíčko :) Asi jsem přišel na to že sousedka podvadí svého manžela :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wow tak jsem se konečně dočkal :D No musím říct že jsem ani netušil že to může být tak tiché jak nebe a dudy. Jak jsem se obavál že bude poškrabaný tak není je jen mega ohmataný :D

Jinak to nějak shrnu: 1.10 jsem volal na podporu že s xboxem něco je 3.10 už si vyzvedlo UPS a dnes 9.10 došel, takže já si nemůžu stěžovat na servis nic neplatíte nikam nejezdíte vše udělá za váš MS a ještě jsem dostal 1 měsíc LIVE zdarma..

Konzole byla jen opravená kdyby se někdo ptal :) Takže přidávejte PackysCZ : Forza 5 a Fifa 15 !!

Upraveno uživatelem packys2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu