Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox One přichází


Ravendhi

Recommended Posts

hele lidi kdyz si koupim xbox gold tedka co je na 12mesicu a zadam kod do xbox1 tak vsechno pujde vpoho ?
Jasně že jo, co by jsi čekal. 12měsíční GOLD není vázanej na konec roku, ale se ti prostě začne odpočítávat 12 měsíců od aktivace, tu můžeš provést kdikoliv.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Taky se přidám a popřeji Vám krásný a pohodový Vánoční svátky, plno dárků hlavně ty hratelný :-)

Nezapomeňte obdarovat hlavně i TY, co Vám umožňují celí rok pařit a jsou tolerantní k herní zálibě při které

nikoho nevnímáme, nechcete aby Vás někdo otravoval. Stále odkládáte jídlo nebo vynesení koše :-)

To přeje všem hráčům ELVIS :-)post-61491-14687170755807_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co jste dostali na Vánoce XOneři? Jestli jste nic nekoupili sobě, tak si můžete koupit super bundle :D

http://www.gamesonly.at/Xbox_One_Konsole_inkl__Call_Of_Duty__Ghosts___Forza_5___Battlefield_4_Xbox_One_6598.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mne se nakonec postestilo, kdyz jsem vezl do Vidne k reklamaci svuj jiz 2. vadny Xbone a nahodou jsem v Saturnu narazil na par kusu v prodeji. Takze jsem vratil vadnej kus v Cyberportu, domluvil money back a nasledne spechal do Saturnu pro novou konzoli. Sice jsem musel vybrat z bankecu, jelikoz ty mrchy neberou Visa karty, ale tech par desitek korun navic uz mne nevytrhne.

Nez jsem dojel domu, tak jsem sice byl trochu ve stresu, protoze pokud bych trefil i 3. vadny kus, tak to uz by snad byla vetsi sance vyhrat ve Sportce.

Musim rict, ze zatim se tvari, ze vse jede v poradku, konzole ticha, harddisk neslysitelnej, vypina se v poradku, zadne vizualni vady, takze oproti 2kusum, ktere jsem jiz mel a kvuli vadam vratil, se snad i na mne usmalo stesti. Konecne jsem teda rozjle Fifu14 a pomalu stoupam v online sezone.... stastnej novej rok vsem!

Upraveno uživatelem drogbazzzz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak mrtvo ne? .)) co nějaké novinky, postřehy, připomínky atd atd ? .)

btw na Heurece se často objevuje Xone kolem březen/duben ... kámoš co pracuje na jako manager na expedici v Tescu mi říkal že by Xone měl dorazit v březnu ... ale co na tom pravdy ?! Tak či tak , stále čekám na ofiko vyjádření MS a pařím X360 (v lednu stahovat Sleeping Dogs pro GOLDy zadara :D dobrá pařba - za mě lepší jak GTA 4 (GTA5 sem nehrál))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to samo jen můj názor, ale jestli čekáš na Xko jen kvůli ofiko kusu, tak mi to příjde na prd. Žádnej rozdíl tam nebude. Jen v případě reklamace, ale ta taky neni v dnešní době problém. Levnější rozhodně taky nebude než těch 500Eček, možná za rok.......... a čekat takovou dobu ................ :-) Jen už by to chtělo nějakou gamesu..........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to samo jen můj názor, ale jestli čekáš na Xko jen kvůli ofiko kusu, tak mi to příjde na prd. Žádnej rozdíl tam nebude. Jen v případě reklamace, ale ta taky neni v dnešní době problém. Levnější rozhodně taky nebude než těch 500Eček, možná za rok.......... a čekat takovou dobu ................ :-) Jen už by to chtělo nějakou gamesu..........

asi mi jde o pohodlnost, o CZ podporu, budou pak aj hry s CZ tit, pak vlastně aj vícero her...ted bych chtěl 2 určo (Fifa14, Forza 5) max zkusit Ryse ...na X360 hraju neustále jenom Fifa14 ..tak že já si počkám no :-) i ked bydlím asi 20 minut autem od Německa... reklamace, týpek odsud jezdil do Vídně to reklamovat :D to není moc v poho ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

drogbazzzz měl asi fakt "pech", taky jsem nepoznal nikoho dalšího kdo by měl problém s Xone .... Následně se budou vydávat další hry... určo pak budu chtít TitanFall to vypadá bombasticky a nějaké hry na kinect ... Kinect Sport S1 a S2 sou parádní na X360 to taky občas zahrajem, když kalíme a dělám Kinect Party to je pak pwdel :D ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oni neudělali NHL14 na Xone? to čumím, tak zaměřili se spíše na fotbal, pač to hraje více lidí...ale NHL15 bude mazec a jak říkáš po OH by mohlo přibýt potenciálních hráčů. Ty hry sou ale stejně drahýýý :D ale ked vemu 1500 na měsíc tak to jsem ochoten dát a co měsíc si pořídit novou hru :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ted do brezna stejne nic poradneho nevyjde, takze to nebude tak tragicky, akorat potom, az se to konecne rozjede uz to bude asi dobrej vysavac na love. ja se tesim na Destiny, Quantum Break, Halo, Watch Dogs, Dying Light, UFC, Titanfall, Thief, Tom Clancy's The Division, Fifa15.. uz aby to bylo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ted do brezna stejne nic poradneho nevyjde, takze to nebude tak tragicky, akorat potom, az se to konecne rozjede uz to bude asi dobrej vysavac na love. ja se tesim na Destiny, Quantum Break, Halo, Watch Dogs, Dying Light, UFC, Titanfall, Thief, Tom Clancy's The Division, Fifa15.. uz aby to bylo

oouch...to mi zní jako 10*1500 = 15.000 cca :D :D co se dá dělat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k nhl se taky pridavam..to je vetsinou duvod proc si porizuju konzoly, hlavne s kamaradama a ruzny kraviny kdo prohraje tak pije panaka apod, tak jsme hrali jedine hokej a ufc - fotbal jo dobrej, ale nebavi me moc..to samy nfl,nba...

proste ten hokej je narez..hlavne mame oblibeny tymy takze perfekt..takze ja cekam na nhl,ufc - ovladac uz jsem koupil za 1500 a pak az tu hru si poridim..ono postupne se to da, ale kdyz to pak clovek spocita tak se mu udela zle :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NHL se často hraje pač je to rychlé, "ocejpá to" ..je tam hodně hitů a padá dost golů, oproti fotbalu ...podobné je FIFA Street (v menším počtu fotbalistů na menším hřišti) ... oboje má něco do sebe, já v TV koukám na většinu fotbalů, proto více hraju FIFA14

drogbazzzz, určo myslel HALO5 .... jop Zoo Tycoon by mě celkem taky zajímal alespon na zkoušku... na PC jsem ho hrál :-)

Ty foe, ked si to spočítáte to je peněěěěz....kdyby se aspon proplácel nějakým způsobem čas tam strávený u Xka :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mne teda nhl nebavi. hral jsem naposledy teda nhl13 a to mi rpislo dost o nicem. fifu si naopak dam kdykoliv. :)

a napada mne, ze bych mel dohrat AC4,uz jsem nekde kolem 60%.

já jsem na tom stejně, FIFA14 fuuuurt... NHL13 mám ale odehráno jen pár zápasů když dojde nějakej kámoš a chce si zahrát a tak... a ty tedkon teda smažíš FIFA14 na Xone??? kolik je v FUT aktivních aukcí ??? By mě zajímalo po Vánocích se to na X360 zvedlo a je tam skoro furt 1,4M :O

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo hraju na Xboneu, ale nevim jak to je v tom FUT, jsem tam moc neodehral. dycky jsem hraval 2vs2 resp online teamplay, ale to ve fife14 vubec neni, tak tedka parim online season, dnes mne doufam ceka postup do 6.divize. :D

Upraveno uživatelem drogbazzzz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo hraju na Xboneu, ale nevim jak to je v tom FUT, jsem tam moc neodehral. dycky jsem hraval 2vs2 resp online teamplay, ale to ve fife14 vubec neni, tak tedka parim online season, dnes mne doufam ceka postup do 6.divize. :D

Ahaaa tebe nebaví FUT ??? to je podle mě nej herní režim ...vytvořit si od 0 svůj tým...a zajímalo by mě kolik tam je těch aukcí, dle toho bych poznal kolik to hraje lidí na Xone :-) já hraju online season dycky s kámošem so k mě přijde to jde, že hrajem 2 vs protivník (to bys nechtěl hrát?), ale není to to lobby jak jsme se o tom myslím že už bavili, což už tam není ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu