Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Doporučte mi - Střílecí auta


Picusak

Otázka

Ahoj, nevim kam s touto otázkou, tak snad tu nebude vadit.

Znáte / doporučíte mi nějaký auta, který na trati sbírají různé zbraně (kulomet, rakety, bazuky, atd..) a eliminují ostatní hráče? Tak před 15ti lety jsem hrál na PS1 hru, kde nebyla žádná trať, byly to mapy s volným pohybem, žádné okruhy a sbíraly se různé zbraně a hledal jsi protihráče, kteří někde jezdili a ty jsi demoloval.

Tak jestli je nějaká podobná hra, kterou by jste mi mohli doporučit, popřípadě něco ve stylu Mashed na PS2.

Díky moc

Upraveno uživatelem Picusak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Tak to probnu, vypadá to docela dobře. A nevíš ještě o nějaký, kde se nejzdí okruhy a máš možnost volně jezdit po mapě stejně tak jako ostatní auta a tam se naháníte a demolujete? Kdybych alespoň věděl, jak s ejmenovala ta hra na PS1 co jsem hrál, ale nevzpomenu si ani za nic, možná to nebyla ani česká distribuce, hrál jsem to vždycky u ruského kamaráda..:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu