Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

The Crew


NobodyAnswers

Recommended Posts

  • Odpovědi 86
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Za mě je to pecka. Ovládání je prostě arkáda - za nic jiného se to ani nevydává. A s tím srovnavani s PC, na PC se vždy střílečky a závodní hry budou hrát lépe. Za mě ale Thé Crew první závodní hra co jsem trošku déle hrál a s ovládáním žádný problém. :) S plnou čekám na Vánoce :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Hm to je skoda ono je to hlavne o tom ovladani. Celkem jsem se na tu hru tesil to me mrzi.

Dovolím si tuto hru zrecenzovat. Původně jsem o ni přemýšlel, protože na ni makali lidé, kteří vytvořili úžasnou hru Test Drive Unlimited. Pokud jste tuto hru hráli, najdete z ní společné prvky v the crew, jako otevírání dveří při koupi, možnost testovací jízdy, velká mapa pro hraní, mini filmečky, stahování oken, úprava interiéru apod. Kdo hrál TDU, tak si hned vzpomene během hraní na tuto hru. Hra je dobrá v tom, že vám dovolí tuningovat auta a to všech značek a typů. Další věcí je propracovaná mapa, která je kopií mapy USA včetně okruhů. Ve hře se mění den a noc, auto můžete pěkně rozflákat a najdete zde i 4 roční období, ale tím hra končí. Hra je i po takové době po vydání plná bugů a nedodělků. Měl jsem odvézt nějakého chlapa hned na začátku hry a týpek přiběhnul a neměl nohy :D Další věcí jsou interiéry aut, které jsou v žalostném provedení a v mnoha autech budíky neukazují, co by měli. Třeba ve Viperu nefunguje digitální tachometr apod. To by se vše dalo přežít ale nejúsměvnější je doslova grafika a myslím, že i můj telefon by tu hru rozjel. Na poměry PS4 je grafika silně podprůměrná a něco takovýho bych nechtěl hrát ani na Xboxu 360.

Verdikt: Dobrý nápad, zajímavé provedení, ale tím to končí... Francouzký hry jsou jako francouzký auta. Hezký na oko a plný slibů, co to bude umět. Pak si to koupíte a zjistíte, že to neni až tak jak se zdálo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu