Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Tom Clancy's The Division


NobodyAnswers

Recommended Posts

Já jsem měl koupenou verzi na ps store a ta stojí 1999,- a gold edice na ps store stojí 2499,- takže to je těch 500k. Omlouvám se kdo špatně pochopil...

Koupil jsem kupony v hodnotě 2500,- za 2175kč a ještě jedu s bráchou na půl, takže nás hra vyšla 1088kč každého:)

Upraveno uživatelem RakovinaRohu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to ano, ale normálně vyjde základní hra na 1600 v jiných obchodech, ne dvojku jak na předraženém store...proto jsme se divili všichni tomu pěti kilu na seasson....ale ano, pokud jsi využil akce na kupony a ještě to máš s bráchou na půl, tak tě to vyjde pěkně :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://gamifique.eurozpravy.cz/newsky/1252-season-pass-pro-tom-clancy-s-the-division-odhaluje-sve-bonusy <- flesh, tady máš info o passu

DRAKU vidíš, přesně proto jsem se ptal :D a ty že bla bla blý

Já naopak ocenuji tvou spolehlivou reakci s článkem a dávám ti za 1 s hvězdičkou !Položil jsem jasnou otázku a tys dal jasnou odpověd:cheesygrin:NIKDE jsem neříkal ani nepsal ,žádné o tobě,že "bla,bla,blý..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mluvil jsem s typkem co pracuje v JRC a říkal, že se vyplatí dát 2 hry na protiúčet a vzít k tomu samostarně seasson pass. že zaplatíš jen jej, ale uvidíš, co ti řeknou tma, já dostal Golda, nemám ani sporty příští týden kvůli prázdninám, takže já u toho budu po práci až do rána fort :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, the division je pro mě hra, která mě hodně láká a mám k ní hodně otázek, protože jsem betu nehrál.

1) O co vlastně v the division jde?

2) má hra singplayer nebo se hraje pouze online?

3) Jak přesně funguje online? jako třeba CoD? nebo je to něco jiného?

4) Co vše ve hře mohu dělat?

5) Pořád se tu píše o nějaké dark zone, vůbec netuším, o co jde :D Co přesně to je a k čemu slouží?

6) jde hrát multiplayer i s náhodnými hráči?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Covece mrkni na videa tam dostanes nahled o co jde atd. Hra ma singl ktery muzes projit sam nebo s prateli a nebo random, tam cim vic vas je tim je to slozitejsi. Tim ti vlastne odpovim jak funguje online :-). Ve hre muzes delat co chces craftit plnit ukoly sbirat vybaveni hadry atd atd. Dark Zona nebo DZ tak to uz je oblast kde hrajes jak s lidma, tak i proti nim sbiras tam vybaveni, lepsi equip a spoustu dalsiho. Verim, ze mi tu nekdo pomuze a doplni o dalsi info. A multak samozrejme jde hrat nahodne s randomem, ale o to to bude slozitejsi hrat s nesehranou partou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, the division je pro mě hra, která mě hodně láká a mám k ní hodně otázek, protože jsem betu nehrál.

1) O co vlastně v the division jde?

2) má hra singplayer nebo se hraje pouze online?

3) Jak přesně funguje online? jako třeba CoD? nebo je to něco jiného?

4) Co vše ve hře mohu dělat?

5) Pořád se tu píše o nějaké dark zone, vůbec netuším, o co jde :D Co přesně to je a k čemu slouží?

6) jde hrát multiplayer i s náhodnými hráči?

1) je to o honění equipu, dokola a dokola budeš někoho zabíjet. Je to postapo svět díky nějaký epidemii.

2) dá se to hrát sám, ale potřebuješ permanentní připojení k netu

3) online funguje jednoduše. Můžeš i singl úkoly plnit s kamosema,normalne hraješ a oni se na tebe připojí, nebo ty na ně a jdete PVE. A nebo se pak pustit do boje s hráčema v jedné části mapy, ale nemusíš. Hra tě k tomu nebude nutit

4) zabíjet a zabíjet a zabije, plnit úkoly, vylepšovat bázi, skilly, perky, sbírat equip, kraftit equip. Zabíjet lidi, okradat lidi, atp.

5)darkzone je pvp zóna, kde seženeš lepší equip, můžeš koupit od vendoru lepší equip. Každopádně nemusíš tam chodit. Ve hře má být typek, co ti vymění peníze z pve na darkzone menu a za ty si pak nakoupis ve vstupu do darkzone equip třeba.

6)mp s náhodakama jde, ve hře by mělo být pár zón, kde je potkáš a pripojis se k nim, přátelská zóna bude hned na začátku v přístavu a v darkzone je potkáš, tak se k nim taky můžeš připojit... Pokud tě nezabijou. Jde to jednoduše, pár klikama. Nicméně single player je distancovanej, tam hráče nepotkas, ta mapa je jen tvoje. ALE má přijít přídavek, kterej ti celou mapu změní na darkzone... Na což se šíleně těším. Každopádně je to zapinatelne a vypinatelne, prý.

Doufám, že jsem odpověděl nějak, že se to dá pochopit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera večer jsem chtěl stahovat a koukám hra nezaplacena. Hledám proč se neodečetlo těch 2500k a najednou zjistím že hra stojí 2799k, takže jsem musel ještě dodat 300k. Byl jsem teda dost naštvaněj a vůbec to nechápu, ale té hře natolik věřím že na tohle první mínus brzo zapomenu a čekám na půlnoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu