Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Tom Clancy's The Division


NobodyAnswers

Recommended Posts

Pánové, stačí sledovat twitter ubisoftu atd. Oficialní spuštění serverů oznamovali 3dny zpátky. Takže oficiální spuštění serverů je 7.3 ve 14hod našeho času(v ostatních zemích podle časového pásma). Ti co sehnali krabicovky dříve můžeme vesele pařit. Ti, co mají digitálky, tak musí počkat do půlnoci ze 7.na 8. a je jedne kde na světě jste. Stačí? [emoji6]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale oficiální launch hry-vydání je 8.3., stačí ? ;)

To že některé obchody uvolnily kopie hry dřív je jejich problém, ale neměly by. Sám jsem dostal maily z dvou různých šopů, že sice servery jsou online, ale řídí se pravidlem, že skutečný launch je až zítra. Ještě nějaká rádoby chytrá poznámka?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak v tom případě to je nejretardovanější launch hry ever. proč bych já s krabicí dopejči měl čekat až mně ji zejtra doručí, když dimenti, co zaplatili vlastne o 300 vec, možou hrát už teď... ajo... to je ta cena za jeden den navíc. most retarded launch ever.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale oficiální launch hry-vydání je 8.3., stačí ? ;)

To že některé obchody uvolnily kopie hry dřív je jejich problém, ale neměly by. Sám jsem dostal maily z dvou různých šopů, že sice servery jsou online, ale řídí se pravidlem, že skutečný launch je až zítra. Ještě nějaká rádoby chytrá poznámka?

A teď se tě zeptám já na jednu věc. Ty jsi předpokládám objednal Division na 2 různých e-shopech? Jak soudím z toho příspěvku. Co to znamená? Že ti budou doručovat 2 shopy a jeden prostě přijdeš a druhý ne? Převezmeš ten, který přijde dříve? Jestli ano, tak potěš koště, to jsi daleko horší, než nějaký shop, co to vypustí o pár hodin dříve .. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo taky si pro hru jdu bohuzel az zitra do prodejny, ale tak to uz vydrzime :-). No ale kdybych mel digitalku tak stejne si zahraju az od plunoci ze?

Reimy a kdyz uz hrajes je teda v cz komplet vsechno? Titulky, rozhrani atd ?

Upraveno uživatelem MajlloB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A teď se tě zeptám já na jednu věc. Ty jsi předpokládám objednal Division na 2 různých e-shopech? Jak soudím z toho příspěvku. Co to znamená? Že ti budou doručovat 2 shopy a jeden prostě přijdeš a druhý ne? Převezmeš ten, který přijde dříve? Jestli ano, tak potěš koště, to jsi daleko horší, než nějaký shop, co to vypustí o pár hodin dříve .. ;)

Zrovna od tebe bych nečekal, že mě budeš soudit jen podle nějaké doměnky, ale budiž.

Jedna předobjednávka jenom keye pro bráchu a jeden steelbook pro mě v xzone.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak v tom případě to je nejretardovanější launch hry ever. proč bych já s krabicí dopejči měl čekat až mně ji zejtra doručí, když dimenti, co zaplatili vlastne o 300 vec, možou hrát už teď... ajo... to je ta cena za jeden den navíc. most retarded launch ever.

Promiň, ale pleteš se. Protože ti, kdo musí čekat jsou práve ti co mají předobjednány digitálky. A už vůbec nechápu, proč je nazýváš ♥♥♥♥♥♥y?!

Vše je jen na domluvě se shopem, odkud kupuješ. Dnes ráno jsem napsal mail s prosbou, jestli by nebylo možné si hru vyzvednout už dnes, když ji dnes naskladnili. K mailu jsem přiložil zprávu ubisoftu o časech spuštění serverů.

Po chvíli mi přišla odpověď, že se dohodli s dodavatelem a hru můžou prodávat už dnes. Nebudu sem psát, odkud jsem kupoval, ale rozhodně to není malý obchůdek(síť prodejen po celé ČR). Zkrátka zde platí- líná huba.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tě určitě nesoudím, to nemusíš mít strach. Jsem rád, že jsi mi to vysvětlil a omlouvám se ti za toto nařčení, snad omluvu přijmeš.

Jsem už totiž dneska trošku rozčílen, neboť asi všude po ČR (soudě dle lokace objednávky) dávají Division jako "podpultovku" a lidé mi ruší objednávky, protože budu hru doručovat "až zítra". Nejhorší na tom je, že hra už je v pohybu, někde na depu a na cestě k zákazníkovi, ten jí odmítne hned ráno převzat, ale dopravu (konkrétně DPD - 83Kč) já zaplatím bez ohledu zda to přijme nebo ne. Proto jsem tě tak napadl, ještě jednou se omlouvám :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna od tebe bych nečekal, že mě budeš soudit jen podle nějaké doměnky, ale budiž.

Jedna předobjednávka jenom keye pro bráchu a jeden steelbook pro mě v xzone.

Já tě určitě nesoudím, to nemusíš mít strach. Jsem rád, že jsi mi to vysvětlil a omlouvám se ti za toto nařčení, snad omluvu přijmeš.

Jsem už totiž dneska trošku rozčílen, neboť asi všude po ČR (soudě dle lokace objednávky) dávají Division jako "podpultovku" a lidé mi ruší objednávky, protože budu hru doručovat "až zítra". Nejhorší na tom je, že hra už je v pohybu, někde na depu a na cestě k zákazníkovi, ten jí odmítne hned ráno převzat, ale dopravu (konkrétně DPD - 83Kč) já zaplatím bez ohledu zda to přijme nebo ne. Proto jsem tě tak napadl, ještě jednou se omlouvám :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Promiň, ale pleteš se. Protože ti, kdo musí čekat jsou práve ti co mají předobjednány digitálky. A už vůbec nechápu, proč je nazývᚠ♥♥♥♥♥♥y?!

Vše je jen na domluvě se shopem, odkud kupuješ. Dnes ráno jsem napsal mail s prosbou, jestli by nebylo možné si hru vyzvednout už dnes, když ji dnes naskladnili. K mailu jsem přiložil zprávu ubisoftu o časech spuštění serverů.

Po chvíli mi přišla odpověď, že se dohodli s dodavatelem a hru můžou prodávat už dnes. Nebudu sem psát, odkud jsem kupoval, ale rozhodně to není malý obchůdek(síť prodejen po celé ČR). Zkrátka zde platí- líná huba.....

Neomlouvej, to já se omlouvám, že jsem spletl info. A proč říkám lidem,co kupují o 300kc dráž něco, co můžou mít levněji, dimenti? Protože mi to tak přijde.

To každopádně nemění nic na tom, že to je retardovanej launch, jestli jako zkouší, min zatížit servery nebo co

.. Nevím. Furt na retarda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co ted čtu tak, dnes se servery spustily pro novinare, ti dostali hry o den dřív. Nikde nepadlo žádné vyjádření od Ubi, že by hru dali do prodeje o den dřív...takže všechny shopy co hru poskytly zákazníkům o den dřív, jen na základě nějakého spuštění serveru, jednaly hodně špatně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu