Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Tom Clancy's The Division


NobodyAnswers

Recommended Posts

Jojo, vím, že se to dá vypnout... No na ránu... Jsem level 15 a 15 i když červenou na ránu nedám :D. Mám scar-H jako snip a us army karabinu ve zkracene verzi m1a1. Nevím jak se přesně jmenuje ve hře. Ta je pro level 14, modrá... A je to fakt na 20 nábojů :D. Něco do hlavy, něco do těla... Aspoň že má perk, že ma o 20% lepší recoil. Jinak jakej máte level vy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to ja opravdu stejny lvl cervenej dam na jednu ranu se zamerovacem sniperkou. Taky jsem mel Scar-H a pokud rana nesla do hlavy, tak max 4 rany a je dole. A nebo jedna do nadrze u tech s plamenometem :-). Lvl zatim 11 a v DZ 5. Dnes mam v planu se toulat tam :-).

Pokud ma odstrelovaci puska poskozeni 1400-2100 +- tak zasah do hlavy se mi vetsinou povede u lvlu stejnem jako jsem ja.

A nektere odstrelovacky mozna vsechny maji jeste bonus na dmg na zasah do hlavy.

Upraveno uživatelem MajlloB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muze mi plis nekdo vysvetlit muj blbej dotaz? Co konkretne ovlivnuje ta sila dovednosti z tech trech vetvi? Poskozeni je jasny u zbrane (jak rychle sejmu protivnika), vyse zdravi taky (kolik toho vydrzim), ale neni mi jasna ta elektronika u sily dovednosti? To jako ze ty dovednosti ktery se naucim maji treba pak vyssi dosah nebo rychlejsi dobijeni nebo jak se to projevuje cim vyssi cislo u ty sily dovednosti? Diky moc za objasneni...

Jinak ze hry jsem taky nadsenej ale vadi mi ty maly pismenka vsude. Skoda ze to nejde nastavit takhle na to sotva vidim na tu vzdalenost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vůbec nevím, ani netuším, jak se to dělá... Snažil jsem se to dát nějak dokupy, ale stejně ty věci furt měním, tak to nemá smysl.

Jak jsem dal a dal v misích, tak od 12 levelu padají pravidelně modré věci... Od 15 mám první fialku. (batoh, ale musel jsem ho vykraftit).

Taky že hry úplně vypadli rioters, mimo toho teda, že dělají bordel na ulici... V úkolech jsou místo nich Rikers... U kterých mě je schopnej zabít i červenej pan na pár ran... Protože ta brokna trhá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne tak to je tak asi u vsech her stejne kde lvlujes postavu. Dokud neudelas max lvl tak equip ti vydrzi na par lvlu a uz ho menis za jiny. Na to se hodnem tesim na equip na lvl 30 to ho potom vysperkuju :-).

Vratim se jeste k dmg, vemte si Fallouta tam do nekterych nepratel, priser nestacilo vysipat ani tri zasobniky natoz tak nuklearni strela :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud rozeberes vec dostanes soucastky nekdy ne. Jsou tam zeleny i modry podle toho co rozeberes. Ze zelenych muzes udelat modry soucastky za urcirej pocet a stejne tak i fialove soucastky presne jak rika Erik. Vec kterou vycraftis neni opotrebovana, ale nova jako kdyz ji koupis. Cim vetsi lvl tim budes craftit lepsi vybaveni, drazsi jako treba fialove a ty legendarni (oranzove). Podle me se vyplati rozebrat pokud prodejni cena neni vysoka.

Jsem zvedav jestli tam casem pridaji funkci inspekt at se muzes treba mrknout co ma jiny hrac na sobe za vybaveni a taky obchod mezi hraci.

Upraveno uživatelem MajlloB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nič ľudia, meditoval som okolo toho dosť, pol dňa som chodil po obchodoch a v každom som videl buď Division plagát alebo vystavené krabice s hrou, tak som proste neodolal no.. recenzie vonku nie sú, len to každý hrá a nevníma okolie, tak som proste podľahol.. akurát sťahujem nejaký patch, hneď pri prvom štarte, skoro 3GB, tak mám polhodinku čas.. neviem, či sa to hneď hrá co-op alebo treba najprv prejsť single, vlastne neviem vôbec nič, čo ma čaká.. ale keby si ma chcel niekto pridať, tak PSN ID: macplash fury.. som relatívne normálny, komunikujem zrozumiteľne a nenerváčim, keď sa mi nedarí;) a pokiaľ všetko pôjde podľa plánu a zosynchronizujem čas aj so synom (tzn. ak ma k tomu pustí, heh), tak by som sa tomu mohol venovať od dnes až celý víkend, ideálne neskôr večer, keď už všetci spia a ja mám kľud a voľnú linku.. tak budem prípadne rád za každý friend request

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz vylepsujete tu elektorniku (jako je ten zivot a poskozeni) tak to vylepsuje tu silu dovednosti ... cim vetsi cislo = tim lepsi staty

treba kdyz hazete tu bombu a cim mate vetsi elektorniku tak dava vetsi poskozeni a nebo leceni tak to vic leci.... kdyz jste v nastaveni tech dovednosti tak vidite zakladni parametry a vedle toho jak to budete mit vy podle toho jak mate aktualne vylepsenou tu elektroniku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem tomu dal celej den a dost me to chytlo. Opravdu se jim to povedlo. Akorat sice nejsem zastance doprovodnejch appek do mobilu ale tady bych si ji dokazal predstavit pro upravu equipu nakupovani a prodavani vybaveni modifikaci talentu atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

post-14930-14687192641519_thumb.jpgTakňák to mrskám, včera poprvé v DarkZone na hoďku a všechno, mimo zbraní jsem tam posbíral... 15. lvl tam udělal... napohodu, ale museli jsme být minimálně 3... ve 2 bez šance skoro proti NPC (byl jsem s jedním a nakonec s 2 randomama), nebo takhle... bylo to hodně těžký. Jinak ta zbraň... Steyer AUG... absolutně nekope, všechno to letí v jednom směru, jen mírně jde nahoru, ale to se dá skorygovat analogem. Doporučuju postavit, pokud máte BLUEPRINT. Upraveno uživatelem eRik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takhle... koukl jsem se na screen a řekl to blbě, singl mám 20 a v darkzone jsem udelal 15 levelů... umřel jsem asi 2x... ani jeden PVP stret :D. Což mě trošku sralo, ale bez mluvení jsem to nechtěl zkoušet...

Jinak... taknak nevim, co budu delat za 3 týdny v tý hře, až dohoním equip...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je právě ten problém, spousta lidí to honí za levelem / equipem. Já jsi užívám atmosféru města, dělám průzkum, sbírám echa, telefony, vnímám přiběhl, sleduji npc postavy, do toho samozřejmě mise kterých je spoustu, sice ty vedlejší se často opakují ale to u takovéhle hry je pochopitelné.

Jinak jsem přišel na celkem zajímavý XP boost, s klukama jsme hráli oni byli o 10 levelů výše a spustily misi, NPC postavy byli na jejich levelu. Já jsem byl vzadu a sledoval dění. Poté jsem to vypl (PS do restmodu). Později jsem pak zapl PS, přimo s restmode mě to lognulo do hry a oni měli stále aktivní relaci kde jsem pořád jako by byl v jejich partě. Dostal jsem pak dodatečně XP za hotovou misi.

Vzhledem k vetší úrovni NPC to byl téměř 3 levelový boost defakto za nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No takhle, ono je úplně jedno, jestli tu misi uděláš teď nebo na vyšším levelu... expy za ní dostaneš jen jednou... Problém je, že já také sbírám všechen intell, dávám bacha na příběh, protože kvůli tomu ty hry hraju... ta videa z těch main intelů jsou hodně luxusní. Momentálně jsem třeba došel na pravou stranu mapy... levou včetně toho uprostřed pod DZ mám kompletně vyrabovanou, jedinný, co mi tam zůstalo je ECHO v chelsea, který je spustitelný nějakou misí... jinak prostě NIC. Takže až pojedu s druhou postavou... tak si to asi užiju víc :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu