Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Tom Clancy's The Division


NobodyAnswers

Recommended Posts

môže mi niekto fundovaný vysvetliť, ako to funguje s temnej oblasti s levelom postavy? viem, že je tam 6 oblastí, kde napr. prvá je pre level 10-14.. ale keď som tam išiel s vyšším levelom (konkrétne 19), aj v prvej oblasti TO01 boli nepriatelia 15-19, nie 10-14.. znamená to, že napr. level 30 nemôže ísť do prvej oblastí? resp. keď do nej pôjde, tak či tak tam budú nepriatelia s približne rovnakým levelom ako hráč? a ak áno, načo to je potom rozdelené na oblasti, keď sa to aj tak mení podľa levelu postavy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty oblasti nejsou rozděleny dle levelu hráčů ale podle levelu npc.

Nahoře jsou nejsilnější npc, šance zisku Felixe kreditu a lepší drop vykoupený podstatě těžší úrovní npc

Celá darkzone je vždy pro určitý level třeba 20-23, čim hlouběji jdeš tím vyšší npc potkávás ale ostatní hráče potkáš pouze na konkrétní úrovni.

Takže není možné aby hráči co mají lvl 30 potkali v DZ hráče třeba s levelem 11

Upraveno uživatelem Buladog
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha, tak už mi to dáva zmysel.. nenapadlo ma, že "celá temná oblasť je pre určitý level", tak je to potom jasné..

bohužiaľ, odkedy som naposledy písal, tak som za niečo dostal pár xp a teraz som level 20, úplne na začiatku.. a dáva ma to medzi hráčov 20-24, takže som v nevýhode a samozrejme ma každú chvíľu niekto zabije.. ale tak aj o tom to je

každopádne díky za objasnenie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TAG a jsem tu.

môže mi niekto fundovaný vysvetliť, ako to funguje s temnej oblasti s levelom postavy? viem, že je tam 6 oblastí, kde napr. prvá je pre level 10-14.. ale keď som tam išiel s vyšším levelom (konkrétne 19), aj v prvej oblasti TO01 boli nepriatelia 15-19, nie 10-14.. znamená to, že napr. level 30 nemôže ísť do prvej oblastí? resp. keď do nej pôjde, tak či tak tam budú nepriatelia s približne rovnakým levelom ako hráč? a ak áno, načo to je potom rozdelené na oblasti, keď sa to aj tak mení podľa levelu postavy?

čím je oblast výš na mapě, tím jsou těžší mobky... ale čím těžší mobky, tím větší šance na drop zlatých věcí (to se tě do 30 vůbec netýká) ALE zatím si můžeš nafarmit levely v DZ na malých mobkách!!! A ne... ty když vstoupíš do DZ, tak ji můžeš prolézt celou... jedinný, co je, tak je to rozdělení na levely 20-24, 25-29 a pak samostatně 30.

Ty oblasti nejsou rozděleny dle levelu hráčů ale podle levelu npc.

Celá darkzone je vždy pro určitý level třeba 20-23, čim hlouběji jdeš tím vyšší npc potkávás ale ostatní hráče potkáš pouze na konkrétní úrovni.

Takže není možné aby hráči co mají lvl 30 potkali v DZ hráče třeba s levelem 11

To úplně není pravda... já byl 25 a běhala tam se mnou 11, ALE jen proto, že se připojil ke mně do zony, naopak, já na něj se připojit nemůžu.

no to jsou taky jako že modifakece, ale třeba přidá to na síle te zbraně a tak mi to pasuje jenom na modré zbraně a přiřadí se to samo co vím všimni že třeba jak máš zbran tak před ni je obrázek a to je ono

pěkný DEZINFORMACE :D. ty skilly těch zbraní jsou daný... a ty je spouštít určítým počtem bodů do zbraní, výdrže a nebo elektroniky, který ti určuje tvoje vybavení... každej kus hadru ti dodává body bud do jednoho, nebo do víc z těch 3, co jsem vyjmenoval, na základě toho, kolik máš, se ti otevře a nebo neotevře skill, nemusim asi podotýkat, že se konstelace hadrů staví právě na základ toho, aby se ti ty bonusy spustily ;). ten druhý sloupec vylepšení je do ARMORU. Funguje to stejne jako u zbraní, máš armor, zmačnkeš čtverec a je to. ALE ten armor musí mít viditělný slot... může mít od 0-3 slotů.

Upraveno uživatelem eRik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

řeknu ti to takhle... on ti to vytankuje, bude se nudit, ty to prolitnes jak das, nebudes z toho nic mit... level budou mít mobky vysoký ;)) level 30 uděláš za 2 dny... snaž se dělat mise a vedlejší mise, já vyčistil celou mapu, dělal všechny střetnutí, všechny questy, posbíral všechny sbětatelský věci a trvalo mi to 3 dny... cca 25 hodin no... :D a 30 jsem dosáhl 3 oblasti před koncem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jo, už od pátku. Teď dodělám lvl 30 V DZ, pak nakoupim equip, potom ještě 20 lvlu v DZ, pak posbírat zlaté equip, až to budu mít vymazleny, tak pustím druhej char a uziju si to sám. Tu poslední čtvrtku jsem fakt jen prolitl jak blesk. Jinak teď co dělám... Jen léceme v DZ lvl 32 a zkoušime dropy, u toho zabijime lidi, nic slozityho... Mobky dávají 2x větší dmg než lidi atp :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, chtěl bych se zeptat na jednu věc. Division chceme kupovat s kamarádem a hrát spolu, ale někdy samozřejmě i sami, podle času. Jakým způsobem hra funguje? Uvedu příklad, rozehraju hru, budu hrát sám, udělám třeba dvě mise. Druhej den už budem chtít hrát dohromady, já mám něco odehraný, on nic, v jakým stádiu příběhu se kterej z nás objeví?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zobrazení dostupných misí vždy záleží na tom, kdo bude nastavený jako velitel skupiny. Mise jdou hrát pořád dokola. Pokud ty už misi budeš mít dohranou, dostaneš za ní pouze část peněz a samozřejmě loot který posbíráš. Expy už žádné nedostaneš, teda pokud nepojedete na větší obtížnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, chtěl bych se zeptat na jednu věc. Division chceme kupovat s kamarádem a hrát spolu, ale někdy samozřejmě i sami, podle času. Jakým způsobem hra funguje? Uvedu příklad, rozehraju hru, budu hrát sám, udělám třeba dvě mise. Druhej den už budem chtít hrát dohromady, já mám něco odehraný, on nic, v jakým stádiu příběhu se kterej z nás objeví?

objevíte se v tom stádiu, kde je LEADER skupiny. tzn, ze kdyz ty to dodelas, ALE pripojis se na nej, tak uvidis jeho mapu, ALE za tvoje UZ splneny questy, ktery si zopakujes s nim nedostanes XP.

jak píše tad kolega nademnou... to s vyšší úrovní je kec, XP jsou jen jednou a uplne stejny jak na tezkou, tak na lehkou uroven.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobře, díky za odpovědi. Takže pokud půjdu s kamarádem a on bude velitel, splníme některé jeho mise a já si druhej den budu chtít zahrát sám, tak ty stejný mise já budu mít furt neudělaný na své mapě a můžu si je dát znova sám. Předpokládám, že to chápu dobře. No a do Dark Zone asi nemá moc cenu sám chodit, že jo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jakmile jsi v boji, tak se neschováš. nejdou otevřít dveře a jedinný, co zbude je utíkat.

JINAK, pokud tu misi nemáš splněnou a splníš ji s kámošem u něj ve skupině, tak je pro tebe už taky splněná, nicméně si ji můžeš dát zas, ale expy nebudou no, jen loot.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu