Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Tom Clancy's The Division


NobodyAnswers

Recommended Posts

To rozhodně nepopírám :D proto si hry poslední dobou velice pečlivě vybírám, protože mě jen tak něco už nebaví :D ale je to pravidlo u Ubisoftu, že reciklují hry a je to stejné pořád dokola...nejsem žádný hater Ubi, každej večer sedím s kamošema u R6 (pc verze) a brečíme, že je tam málo obsahu, ale i tak nás to baví :D ... Assassini tím taky trpí - nulová inovace, mise pořád dokola. Toto bude to stejné, neříkám, že to nezabaví...ale chtělo by to přece jen něco víc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je to tak posledni dobou se vsim. Po dohrani MG5 jsem nemohl zkousnout to proc kdyz v druhe pulce pribehu se hlavni mise opakuji na jinou obtiznost a pak az te to pusti dal. Absolutni zbytecnost, ale to je zase jine tema at to tady zbytecne nezapraskame mimo tema :-)

Na eurogameru je pekne casosberne video z bety, ale zase se tam najde minimalne deset tutanu co tam budou psat ty svoje hemzy do komentu :-)

Upraveno uživatelem drak3go
Používej tlačítko "EDIT"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Edituj svůj poslední post a tam vlož svoji druhou zprávu, ať nepřijdeš k napomenutí kvůli mnohonásobnému příspěvku :D

///EDIT by drak3go: Tentokrát jsem to udělal ještě za něj, příště už to bude "s odměnou" ;)

Upraveno uživatelem drak3go
EDIT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Boze dyt jsem to psal. Otevrte si ty EG stranky uz tam pisou tu odu na brek. Je mi smutno ztehle tech volu. Dokonce podle nekterych je i fyzika pohybu-behu hrozna, tak tady uz je jedine vysvetleni a snad to, ze to proste dela Ubi. Bejt to jine studio, tak nereknou ani pul slova.

Upraveno uživatelem MajlloB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím moc se mi líbí The Division a uvažuji o koupi. Sice jsem ještě nehrál betu ta mě čeká 16.2. ale chtěl byl jenom poprosit o bližší vysvětlení. Bude mít hra singl a nějaký příběh?? Hodně ujíždím na těch filmečkách co jsou zasazeny do příběhu. Budou ve hře?? Dočetl jsem se že hra poběží jen v online modu je to pravda? můžete mě prosím někdo uvést trošku do obrazu jak bude hra fungovat?? nechci zase klasickou střílečku typu Hardline!! Jenom se mi doma na ní práší a to nemluvím o těch předražených dlc!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle mě to určitě poběží jen online, příběh to mít bude, ale na cut scény to uplne nevidim. DLC urcite budou... a budou udělaný tak, že pokud budeš prostě chtít lepší věci, budeš muset koupit podle mě. a určitě to není FPS jako BF, ale TPS. střílení mě ale moc nebaví... tak nevim no, jak to koho chytne, uvidíš v betě

EDIT: jen dodám, že bez lidí, co ot s tebou budou hrát, si prostě DARK ZONE neužiješ... a co shledávám uplně jako největší mrdu... je propojení SP s competetiv MP v tom slova smyslu, že ten singl musíš nějak dohrát, abys měl skilly, to výrazně prodlužuje trvanlivost základní hry podle mě!

Upraveno uživatelem eRik
doplnění
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím moc se mi líbí The Division a uvažuji o koupi. Sice jsem ještě nehrál betu ta mě čeká 16.2. ale chtěl byl jenom poprosit o bližší vysvětlení. Bude mít hra singl a nějaký příběh?? Hodně ujíždím na těch filmečkách co jsou zasazeny do příběhu. Budou ve hře?? Dočetl jsem se že hra poběží jen v online modu je to pravda? můžete mě prosím někdo uvést trošku do obrazu jak bude hra fungovat?? nechci zase klasickou střílečku typu Hardline!! Jenom se mi doma na ní práší a to nemluvím o těch předražených dlc!!

Ahoj, hra je prakticky propojená jak singl tak mp, beží to je online a funguje to sice tak že ve městě jsi ty jako agent který je vyslán aby zjistil kde, proč a jak se vyskytl virus.

Přiběhl je doprovázen krátkými scénami a má smysl.Infiltruješ se do prostředí a začínáš plnit mise. Je to post-apokalyptická doba, zhuntované město, nemocní lidé, bordel, špína atd.

Celé to tedy funguje tak že můžeš mise plnit sám tím pádem se hra dá nazvat solo play, nebo můžeš hrát až ze třemi dalšími parťáky a vytvořit tak 4 členný tým. Čím více vás v partě je tím "těžší" je úroveň hry a počet nepřátel. Za mise dostáváš xp a leveluješ svojeho agenta, s nepřátel získáváš věci které poté můžeš použít pro na sebe nebo je prodáváš. Není to klasické FPS, zbraně jsou ohodnoceny levelem a mají svoje atributy, ostatně jako všechny předměty ve hře. Ve městě které Ubisoft snažilo vytvořit dle reálné předlohy NY (Manhattan) jsou místa tak zvané headquaters a tábory kde vidíš ostatní agenty (hráče).

Pak jsou tady tzv. Darkzones, což je pvp zóna hodně o taktizování. V darkzones všeobecně jsou nejlepší věci pro tvého agenta, zbraně oblečení atd. Všechno co zde najdeš jsi ukládáš do batohu který unese jen určitou kapacitu věcí. Tyhle věci jsou kontaminované a dostaneš je s darkzones jen pomoci extrakce, to jsou místa kde světlicí přivoláš vrtulník a musíš tohle místo po určitou dobu bráni, poté vrtulník přiletí a ty batoh s itemy předáš vrtulníku. Zde hra nabírá úplně jiný rozměr hraní, předem říkám že bez lidí jsi to opravdu neužiješ.

Celé to je pohled s třetí osoby takže spíše TPS s prvkami RPG, pokud jsi zvyklý na BF tak zde budeš chvíli mít problémy se střílením.

Upraveno uživatelem Buladog
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, hra je prakticky propojená jak singl tak mp, beží to je online a funguje to sice tak že ve městě jsi ty jako agent který je vyslán aby zjistil kde, proč a jak se vyskytl virus. Přiběhl je doprovázen krátkými scénami a má smysl.Infiltruješ se do prostředí a začínáš plnit mise. Je to post-apokalyptická doba, zhuntované město, nemocní lidé, bordel, špína atd. Celé to tedy funguje tak že můžeš mise plnit sám tím pádem se hra dá nazvat solo play, nebo můžeš hrát až ze třemi dalšími parťáky a vytvořit tak 4 členný tým. Čím více vás v partě je tím "těžší" je úroveň hry a počet nepřátel. Za mise dostáváš xp a leveluješ svojeho agenta, s nepřátel získáváš věci které poté můžeš použít pro na sebe nebo je prodáváš. Není to klasické FPS, zbraně jsou ohodnoceny levelem a mají svoje atributy, ostatně jako všechny předměty ve hře. Ve městě které Ubisoft snažilo vytvořit dle reálné předlohy NY (Manhattan) jsou místa tak zvané headquaters a tábory kde vidíš ostatní agenty (hráče). Pak jsou tady tzv. Darkzones, což je pvp zóna hodně o taktizování. V darkzones všeobecně jsou nejlepší věci pro tvého agenta, zbraně oblečení atd. Všechno co zde najdeš jsi ukládáš do batohu který unese jen určitou kapacitu věcí. Tyhle věci jsou kontaminované a dostaneš je s darkzones jen pomoci extrakce, to jsou místa kde světlicí přivoláš vrtulník a musíš tohle místo po určitou dobu bráni, poté vrtulník přiletí a ty batoh s itemy předáš vrtulníku. Zde hra nabírá úplně jiný rozměr hraní, předem říkám že bez lidí jsi to opravdu neužiješ.Celé to je pohled s třetí osoby takže spíše TPS s prvkami RPG, pokud jsi zvyklý na BF tak zde budeš chvíli mít problémy se střílením.

Moc díky za vyčerpávající odpověď. Konečně jsem v obraze co a jak!! :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano je to posunute od 18.2. na xone a od 19.2. PC|PS4 ma tam byt nejaka nova mise a odemceni nejakeho rewardu do startu hry. Mno a ti co hrali predeslou betu, tak bohuzel budou muset stahnout klienta znovu, coz je skoda.

No pokud to bude pejcovina to tahat znova budu jedine rad.

Upraveno uživatelem MajlloB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

coze? ty vole to je pejcovina... zase tahat uplne zbytecne,

jinak toto je pěknej trailer tady -> http://www.eurogamer.cz/articles/2016-02-10-the-division-bude-mit-dali-betu-prvni-na-xbox-one

The Last Batallion vypadá krutě!

Upraveno uživatelem eRik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není to nijak posunuté. Ty datumy 16.a 17. jsou data, kdy půjde beta předběžně stáhnout, akorát to měli na tom ItalFB(nebo kde) blbě napsaný ;-)

Tady jsou věci, které bude opsahovat update po opravení uzavřené bety

http://forums.ubi.com/showthread.php/1387292-Open-beta-patch

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu