Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Tom Clancy's The Division


NobodyAnswers

Recommended Posts

Jedna se o betu, ve vetsine pripadu kdyz studio vyda betu, jedna se spis jeste o jejich nejakou verzi co meli napr hotovou pred pul rokem.

To co vyjde na placce se s tim neda srovnat.

Betu spis vydavaji kvuli zvyseni predobjednavek a testovaci zatezi serveru :-)

To jsi sehnal kde tento rozum? Z pravidla se plná hra moc neliší od bety ... viz jiné hry v poslední době ... bohužel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jak jsem se tesil a pak videl videa z prvni bety dostal jsem slusnou sprchu jak se mi to nelibilo ale clovek si to osaha sam ve verejny bete a teseni je zpatky :D stabilita bety u me super hral jsme 8 hodin v kuse a zadny lagy nebo dokonce vykopnuti bezelo to jak by melo .... herni mechanismy pekny je do slusne navykovy

beru asi day one :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna se o betu, ve vetsine pripadu kdyz studio vyda betu, jedna se spis jeste o jejich nejakou verzi co meli napr hotovou pred pul rokem.

To co vyjde na placce se s tim neda srovnat.

Betu spis vydavaji kvuli zvyseni predobjednavek a testovaci zatezi serveru :-)

No tím bych jsi nebyl zcela jistý, krásným příkladem je NFS 2015 od EA :wohow: kde beta byla tzv. demo verze (konečný výsledek akorát uzamknutý jen do jisté pasáže), pak přišlo vydání hry a full verze byla stejná jako právě ta beta.

Dneska Beta je finální verze hry a slouží k ověření a testování zátěže serveru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to by mělo být jasný. Kdyby nebyla funkční, spoustu lidí by to odradilo. I ja budu kupovat, jen je otázka... Vyplatí se připlatit si 500kc za verzi se season passem? Mám psko chvíli, takže vůbec nevím, jak se ty ceny cca pohybují, kdybych chtěl časem dokoupit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu