Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Občas se mi na chvíli sekne hra


Krystoferus

Otázka

14 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
kdyz nalejzas a nekdy i padas takhle.......tak to nevzlada psp.......nejvic prave nezvlada nacitat hudbu kdyz nastupujes do auto..delalo to treba i GTA3 kdyz si to mel na CD a musel si ho mit v CD-Romce

Aha já GTA3 hrál z image tak se mi to nestávalo, myslíš že když naleju GTA LCS na kartu, že to přestane? Totiž čtení z UMD je daleko pomalejší než z karty(pochopitelně NOFAKE).... Díky za rady všem:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Aha já GTA3 hrál z image tak se mi to nestávalo, myslíš že když naleju GTA LCS na kartu, že to přestane? Totiž čtení z UMD je daleko pomalejší než z karty(pochopitelně NOFAKE).... Díky za rady všem:bash:

no me se to uz nestavalo...ale obcas se to muzes stat........ale snad uz ne urcite tolik jako na UMD.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
nacitani z MS je daleko rychlejsi ... tudiz pravdepodobne to bude kvuli hrani z UMD ...

JJ, měl jsem od kámoše na zkoušku půjčenou 1GB Sandisk BLUE, měl sem tam hozený GTA VCS v ISO, a luxus na to že je to BLUE tak přesto načítaní savů atd. bylo 100x rychlejší než z UMD GTA VCS - to sem měl zas od jinýho kámoše půjčený:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu