Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Archer Maclean´s Mercury! Moze byt?


Guest Anonymous

Recommended Posts

Guest Anonymous

Co hovorite na tuto hru? Nikde sa o nej nepise. Ani som nemal chut napratat to do psp. Ale co sa z nej vyklubalo! Ved to je totalna navykovka! Kde sa hrabe Burnout Legends a podobne veci!!! Skuste a podelte sa s pocitmi z tejto hry!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyzera to viac nez zaujimavo. Ono vseobecne originalne hry si malokto vsimne. Nie su tak ospevovane ako bezne preflakane nadstavdy hier.

Vid priklad ICO na ps2. Jedna z najlepsich hier ale zaroven najhorsie predavanych.

Mercury je toho prikladom. Originalna, chytlava hra len sa o nej moc nepise a nevie.

Doporucujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějaký link mám... stáhnuté to mám ,ale ještě jsem to neměl v psp puštěné , pač hraju tales of Eternia a to spápne celou gigonvku .. Jestli chcete tak sosněte, rar má 40 MB a po rozbalení to má cca 115 MB , zřejmě bez hudby a vid... tak kdo chce ať vyzkouší... a dá vědět.

http://files.filefront.com/M7z/;4556908;;/fileinfo.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

Tak jsem si dnes koupil Mercury od cejdap za 650kč a můžu říct je jsem udělal koupi roku :-) Po prvním spuštění mě sice zarazila poněkud delší doba loadingů jednotlivých levelů (uvážíme li že se jedná o logickou hru), ale pak nastala totální návyková dlouhotrvající pařba. První seznamovací level spíš jen koukáte jak to hezky vypadá a jak se ta kulička válí :-) A jedete na další level, a na alší, a na další... Prostě to nejde přestat :-D Levely nejsou nijak dlouhé, ale budete se k nim vracet mnohokrát pro vylepšení skóre. Od druhého světu už to celkem znatelně přituhuje (málo času, složitější cesta, víc překážek), nicméně vám to prostě nedá to nezkusit ještě jednou. Kulička se ovládá analogovou páčkou, tlačítka na ovladači slouží k rotaci úrovně, postraní tlačítka pak k zoomu. pokud hledáte návykovou logickou hezky super vypadající hru, Mercury je to pravé. Mercury je totiž nářez.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

Tak jsem ve třetím světě, a věci už jsou dost tuhý. Časomíra na hranici reality, bludiště rozměrů fotbalového stadiónu a úkolů víc než ve škole :-) Nervové tiky zatím v únosné míře :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, jo, Mercury je narez, ale casom fakt prituhuje, proste niektore levely su na zblaznenie... teraz visim na jednom leveli (uz v poslednej tretine levelov), nemam ani napad, ako ho prejst! Cisty zasek! Aaaaghr!

V kazdom pripade, kto si chce potrapit mozgove zavity a zaroven pozerat na krasnu grafiku, Mercury je to prave! 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

Na Mercury mi vadí ty časový limity. Mám docela rád logický hry. Ale ne ty u kterejch jsem hnanej časem. Já raději něco klidnýho kde se pořád nemusím hnát, ale hezky můžu nad dalším tahem popřemýšlet.

Snad brzo něco vyjde. MGA bylo moc jednoduchý. Sodoku není pro mě. Ale viděl jsme že na podzim mají vyjít šachy. Vypadalo to na obrázcích moc hezky. Tak snad je nedají na čas :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu