Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Freeride lyžování


xetron

Recommended Posts

Zdravim Jsem bývalý lyžař který začíná 4 sezonu jako snowboardista a na příšti sezonu mně čeka o5 nová výbava a asi se vrátím k lyžování Nic neni jisté ale pokud tady je mezi námi někdo, kdo jezdí Freeridové lyže tak bych prosil o nějake bližší seznámení s výbavou a vhodnými výrobci popřípadě i nějake kousky Je to sice předčasné ale chci o tom uvažovat už při jizdě na SNB :D ztm Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

budes se muset do toho trochu vratit..na freeride sou i spesl lyze za pekny penize :lol: ja jezdim sjezd ale freeride sem skousel taky..neni to uplne takova sranda jako freeride na snb..na lyzich v hlubokym snehu mezi stromeckama..mm..maso..:D ale kdyz se to naucis da se to..s tou vybavou..staci kdyz se zeptas nakyho profika co by ti poradil za freerideovy lyze.. je to rozliseny podle vejsky a vahy kuli vazani a dalsi hovadiny..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasně no Jakože se nechci od SNB vzdalovat takže nějaky ten prašan když tak Ale taky se může stát že koupím nějake slalomky a budu si řezat čiste sjezdovky. To se ještě uvidí. Chtěl jsem se spiš optat jestli tu nejsou lidi co jezdi tenhle styl Ono se může i stát že zůstanu na SNB uvidíme. Každopadně jsem se zatím nedozvěděl nic nového (bez urážky woko :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 years later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu