Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Půjde GTA 5 na starým zabanovaným xboxu?


Insane

Otázka

Čusíček,

asi před 4ma rokama jsem si od jednoho týpka tady na fóru nechával flashnout xbox, kterej má už dávno ban. Dneska je to jak na to koukám už něco uplně jinýho - nějaký jtag/rgh věci vůbec neřešim, páč mi xbox normálně jede a hry běží taky, akorát kvůli tomu banu nejde ta funkce kopčení her na HDD.

Četl jsem, že nový GTA bude obsahovat jedno instalační DVD a jedno na hraní, tak by mě zajímalo, jestli mi ta instalace půjde, když je to kopčení her zakázaný (což je mimochodem dost oser, páč to šetří dost hluku z tý uřvaný mechaniky). Na tom xboxu už si dneska jen občas střihnu gta 4, jinak leží ladem, tak bych ho rád v září oprášil.

Dik :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
jak to bude s intalici ti bouzel neporadim, no kazdopadne budes potrebovat novej flash, bejt tebou tak si koupim za 3k slimko i s flashem a cekal bych na dalsi ban ,D

K čemu novej flash když to furt fachčí v pohodě, ať do toho strčim cokoliv?

No a na aktualizaci dashboardu zatim radši kašlu, páč bůví, co by to s tim udělalo. Tak to vypadá že jestli to pude zjistim asi až 17. září...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pokud nejdou instalace na HDD, máš Dash 8955. Na tomhle, dnes už pravěkém Dashi, určitě nespustíš všechny hry, to není možné, hlavně pokud máš pouze flash. Každopádně, instalace na HDD byla vrácená v další verzi Dashe, tedy 9199.

Aby jsi spustil novou hru, jako je GTA V, bude třeba update Dashe, to je víceméně bez debaty. S ní ovšem přijdeš o flash a bude třeba nutné konzoli reflashnout. Je jasn, že se na to necítíš, využij tedy služeb některého z flasherů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Pokud nejdou instalace na HDD, máš Dash 8955. Na tomhle, dnes už pravěkém Dashi, určitě nespustíš všechny hry, to není možné, hlavně pokud máš pouze flash. Každopádně, instalace na HDD byla vrácená v další verzi Dashe, tedy 9199.

Aby jsi spustil novou hru, jako je GTA V, bude třeba update Dashe, to je víceméně bez debaty. S ní ovšem přijdeš o flash a bude třeba nutné konzoli reflashnout. Je jasn, že se na to necítíš, využij tedy služeb některého z flasherů.

Takže kdybych teď updatoval dashboard, sice přijdu o flash, ale originálky včetně gta 5 by tam měly jít? Přijde mi zvláštní že verze, která tam je teď sice "pravěká" je, ale poslední věc, kterou jsem zkoušel a v pohodě běžela byl Alan Wake, což neni zas tak stará záležitost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zase to není ani tak nová záležitost. Podle Abgx je Alan Wake 6th Wave hra, kde je nutný právě Dash 8955. Tedy to souhlasí, 6th Wave je poslední, co Dash dovolí. Dál už je nutný upgrade.

Jinak ano, i když updatem přijdeš o flash, originály budou samozřejmě fungovat. Pirajdy ovšem už ne.

A prosím, nequotuj poslední příspěvek, není to nutné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu