Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Samovolne vypnuti Xboxu 360


DuallHead

Otázka

Zdravim vas, mam problem se svym Xboxem 360 stará verze Premium, neflashnuty, 120 GB HDD). Uz podruhe behem tydne se mi samovolne vypl asi po hodine hrani Assassins Creed III. Po vypnuti vzdy naskoci tri cervena svetla smrti a blikaji. Zdroj je na omak horky (hlavne vespod - mam ho polozeny na plovouci podlaze), ale Xbox je jen trochu zahraty. Z toho usuzuji, ze bude chyba ve zdroji. Dnes me dokonce Xbox pri vypnuti odstavil celou prodluzku s pojistkou a mechanickym podsvetlenym vypinanim takovym zpusobem, ze se mi vypla TV i pustena PS3 (stahoval jsem demo). Napred to mechanicke vypinani na prodluzce probliklo a pak se vse vyplo uplne. Nesetkali jste se u sveho Xboxu s necim podobnym? Popripade nemohl by mi nekdo pujcit ci prodat zdroj na stary Xbox 360? Muj zdroj ma tyto specifikace - viz foto.post-13-14687167710497_thumb.jpg Napajeci kabel ma 2 piny (nulak a faze).

Dekuji za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

0 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

Zatím je tato otázka bez odpovědi

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu