Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

nákup her z PSP store


Paull

Otázka

zdravim.jelikoz patrim ktem kteri maji PSP v original stavu bez ruznych downgradu atd. a kupuji si original hry,tak se chci zeptat jestli uz si nekdo z vas nekupoval nejakou hru z http://store.playstation.com/store/index.vm Ja bych si rad poridil nejakou PSone hru ale nevim jak mam vyplnit udaje o platebni karte.je to anglicky.diky moc jestli mi s tim nekdo pomuze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
zdravim.jelikoz patrim ktem kteri maji PSP v original stavu bez ruznych downgradu atd. a kupuji si original hry,tak se chci zeptat jestli uz si nekdo z vas nekupoval nejakou hru z http://store.playstation.com/store/index.vm Ja bych si rad poridil nejakou PSone hru ale nevim jak mam vyplnit udaje o platebni karte.je to anglicky.diky moc jestli mi s tim nekdo pomuze

Na placení musíš mít speciálni internetovou kreditku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
a ta se da sehnat kde?ja myslel ze mam vyplnit udaje ze svoji kreditky co mam do bankomatu.tak proto to neslo

Na placení přes internet potřebuješ většinou embosovanou (reliéfní) platební kartu. To je ta, která má vystouplý stříbrný písmenka tvého jména, čísla karty a měsíce a roku vydání a platnosti karty. Je to např. Visa Classic nebo Master Card. Za vedení této karty se buď platí měsíční poplatek nebo je součástí nějakého dražšího balíčku k účtu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

me to nejak nejede

zaplatil sem si Kula World, hodilo se mi to download listu...

stahl sem si ten Playstation Network Downloader ale gdys dam na tu hru Download tak mi to rekne pripojte PSP k PC (samozrejme ho mam pripojeny)

skousel sem to odpojovat, pripojovat, restartovat

skousel sem to v Exploreru, v Mozille ale nigde mi to nejde..

nevite co s tim??? prosim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu