Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

problém s načtením her


pogy

Otázka

Ahoj prosim mám rpoblém mam udělanej flesh nejnovější LT 3.0. i skámošem dneska jsme vypálili dvě hry jedna nhl 14 druhá rayman kamoš to rozjel normalne na svojem xku ma totaky flashly u tebe akorad mi řikal at si nahraju ten nejnovější dashboard tak jsem si ho nahral jo pak jak jsem restartoval xbox tak pokazdy kdzy ho zapnu mi to píše neco o xbox live že nejsem pripojen k netu . ale ten rayman mi nenačte vůbec napiše mi to jen : unrecognized disc, this disc is unreadable. status code: 03-80-00 , for more help, visit www.xbox.com/support. jo todle a u NHl normalne načita a pak game error this disc is unreadable jo . pak jsem zkusil dalt origošku do mechaniky rozjet ji a pak vytahnout a dat to nhl najelo mi to nachvili ale po chvili mi to vyhodilo zase ten error . nevíte čím to je ? starší hry co mam doma jako fifa 13 a tak mi jedou normálně ! díkes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

0 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

Zatím je tato otázka bez odpovědi

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu