Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

GTA V - Debata o hře


franzkafka

Recommended Posts

  • Odpovědi 369
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Čuste, mam otazku ohledne aut. Trevor, Michael i Franklin mají svá auta, ale třeba od trevora ten jeep se mi nelíbí a chtěl bych mít vylepšené jiné auto. Da se to nejak udelat, aniz bych ho ztratil? Minule jsem si slohnul auto, vylepsil, dal do garaze, pak jsem jel na misi a tam jsem musel jet jinym autem a tamto se mi ztratilo :/ diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

misto toho jeepu nemuzes mit jine auto, auto ktere si ukradnes, vytunis a das do garaze by tam melo zustat ale jsou s tim jeste problemy ze z garaze mizeji pokud si vezmes to svoje vytunene auto a v nejake misi ho musis opustit, tak ho s nejvetsi pravdepodobnosti najdes zabavene u policie kde si ho za poplatek 250$ muzes vyzvednout na mape ikona auta

Upraveno uživatelem Manoust
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se zeptat, jak je to s auta má v garáži. Mám tam pekny kousky. Když s nima chci jezdit a nechám je někde vrátej se do garáže nebo ne? Je Škoda je mít jen v gagarážích

ještě jak je to s kupovanim baráku a garáži? Se časem otevře? Zatím mi to nejde

Upraveno uživatelem lemiju
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dohraný hlavní příběh a celkově mám 90 % hry , u Franklina mi pořád ale svítí jednička , která by měla znamenat nějakou misi.. na mapě ale nic nemám , nevíte někdo co by to mohlo být? Třeba něco s tím psem Chopem ? S ním jsem už ale na procházce byl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty ale byly na mapě označené ne ?

Tahle myslím nebyla, protože ji dostaneš telefonem, který jsi možná z nějakého důvodu v průběhu rozhovoru položil.

Zkus jí normálně zavolat.

A pokud by to nebylo ono, tak se podívej v telefonu do seznamu dostupných misí. Ty zbývající jsou tam vyjmenované. Pak stačí zagooglit název mise a dozvíš se, kde začíná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau.

Rád bych zjistil,zda v této hře také funguje VIGILANTE v policejním autě,tj.vyhledávání zločinců v počítači policejního auta,jako v GTA 4.

Samozřejmě nemyslím náhodné mise při projížděním ve hře.Hlavní misi mám dohranou a nevím,jak toho docílit.

Prosím poraďte,díky...:roll::roll::roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím místní borce, chci se zeptat jestli by nebylo možné se s někým domluvit na "vyrobení zálohy" her . . . zkrátka už mi nejdou pálit hry, nemám onu správnou vypalovačku. Nechce se mi ji kupovat, kdyby někdo za rozumnou cenu udělal hru, byl bych vděčný. Nejde mi jen o GTA ale i jiné hry. Klidně bych si to stáhnul, dal na flashku a poslal spolu s prázdným dvd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Zdravím, měl bych dotaz. Máte taky problémy s ukládáním hry ? Během kampaně vše OK, ale když plním mise strangers and freaks, tak mi přijde jak by hra některé savy ztrácela a mise se mi vrací a když je vše v pořádku tak přijdu do garáže, dám si tam auto, uložím, hru vypnu a když hraji jindy, tak hra mi garáž načte prázdnou, tak si do ní dám nové auto, pak dlouho nehraji, hru zapnu znovu a v garáži je to první auto co tam bylo :-D čekám, kdy tam najdu tank :D no prostě to ukládání je divný, řešil to někdo ? jak nejlíp uložit hru, stačí přes mobil nebo v menu ? autosave mi přijde že někdy funguje, někdy ne dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čaute potřebuju poradit hraju misi za černocha jak dostanu instrukce v te telefoní budce na benzince a mám oddělat ty červené body na mapě 1 je ten svalovec 2 ten na te jachtě ale jak dojedu k tomu třetímu tak tam je nějaky podnik kde se nedostanu nevíte někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu