Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

GTA V - Debata o hře


franzkafka

Recommended Posts

  • Odpovědi 369
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

  • 3 weeks later...

Prosím vás možete mi povedať ako sa dá kúpiť alebo získať psa?... videl som video ako nejaký chlapík toho psa učil aportovať alebo trhať ludí:D niekde som videl že aj musí byť nejaká aplikacia ifruit a neviem čo... takže dá sa získať psa? a ak ano tak ako?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

iba včera som to začal hrať... može povedať ako daleko treba byť aby som ho mohol mať? alebo po kolkatej misii približne... a ak chcem normálneho psa ktorého budem trénovať tak aj nato potrebujem tu aplikaciu ifruit?... a neviem možno bude znieť táto otázka blbo ale v tej hre ked si šípkou otvorím mobil tam mám najsť google play? alebo na mojom mobile:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, Mám problém :( Keď nainštalujem disc 1 na HDD a automaticky tam strčím Disc 2, Hra sa bude resetovať do nemoty :( je to Jasper, rok výroby 2009... Existuje už na to nejaký patch?

Asi ti to nestiha cist z hdd,takze si porid 16gb flashku s cteci rychlosti aspon 15mb

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravíím. Mám problém s hrou. Úspěšně jsem splnil misi a měl jsem dostat 18 000 000 pro každého ze tří hráčů (Franklim, Michael, Trevor)...následně jsem se ale podíval na můj finanční stav vpravo nahoře v menu pauza a peníze jsem tam neměl. Nevíte čím to je? Děkuji za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu