Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

GTA V - Debata o hře


franzkafka

Recommended Posts

  • Odpovědi 369
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Díky, moc jsi mi pomohl :)

E: Hej tak ne, žádnou takovou položku v LS customs nemám

E2: Normálně na ulici vezmu auto, zajedu s ním do LS customs a žádná taková položka tam není. zkoušel jsem zajet i nejdřív do garáže vedle baráku i tu co je někde ve městě a až pak do LSC, taky nic.

Upraveno uživatelem Volume
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak zakážu u svýho auta aby mi do něj nikdo nelezl? :D a ještě jde v online vykrádat banky? a ještě když dovezu do tuningárny nadupanou káru tak mě to tam nechce pustit ale s hoeším autem jo nevíte kde je chyba?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte proč když si ve hře auto zaparkuju do garáže tak se mi neuloží a po nějaké chvíli zase zmizí ? Nevím jak si ty auta uložit, celkem mě to žere. Když jsem to ještě nevěděl tak jsem do káry nasral asi 100 000 a pak zmizlo :D

V tuningu je to polozka "Tracker". Pri koupi, se ti auto zaradi do garaze (pak zalezi na velikosti garaze). Mluvim o multaku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

auto nebudes mit nikdy pred barakem jako ma treba franklin, kazda postava ma svoje auto, u franklina je to buffalo u michaela obey a u trevora bohdi,pokud ti tvoje auta mizi z garaze tak musis pockat az vyjde dalsi patch,ktery to snad spravi,ackoli opravne patche na mizeni aut z garazi uz vysly, tak nwm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Prosím vás o radu...

Zapl jsem asi po čtyrech měsících zase GTA a mám problém ... udělal jsem misi jak musíte ukradnou vlak a nechat ho rozflákat na mostě a potom něco vybrat na motorovým čluně s Michelem ...... teď jsem u Mise, že jsem musel s Trevorem do stip clubu, a potom od tud zavolat Michaelovi (samo se přeplo) .... za strip clubem nebo kousek od něj mám "T" mají je všechny tři postavy, akorát v jiné barvě... dojedu na místo, ale nedá se tam nic dělat ... :( (Nevíte nikdo jak dál? )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu