Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

GTA V - Debata o hře


franzkafka

Recommended Posts

Jj, to mi je jasný, že to je ještě trochu daleko, že to bude ne Next-gen konzole, ale next-next-gen konzole :)

A nerad bych, aby to vyznělo nějak negativně, protože velkej otevřenej svět je super. ... Jenom si toho prostě naložili moc a tak ve výsledku vlastně nic nevyčuhuje z řady.

Myslím tím, že třeba bych toho udělal míň, ale lépe.

Nebo třeba Vás ostatní hráče neštve doskakování textur ? Nekvalitní animace v in-game inginu ? Strašnej jízdní a kolizní model ? ...

A ještě jedna věc. Zcela určitě je hra protkána dobrým humorem. Ať už v hláškách postav, v rádiu, v reklamách. ... Ale většinou se ty největší špeky odehrávají v autě, když řídíte. A teď myslím si o sobě, že mám velmi slušnou angličtinu, ale tady prostě nějak nestíhám řídit a zároveň poslouchat rozhovor, rádio, nebo číst titulky. Takže tyto perličky, která by hru v mých očích zvedly, si vlastně vůbec nevychutnám :/

To jste opravdu všichni tak na větvi a souhlasíte s tím, že hra má na Metacritic 98% od recenzentů ? Ještě že hráči jsou rozumější a dávají jen 81%.

Jak říkám. Za mě 6/10. ... Ale zase všichni se shodují, že hra se průběhem zlepšuje. Takže uvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 369
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Cassper- myslim že především pro velký fandy série (jako jsem já) bude ta hra pecka. Je jasný že spousta věcí by šla udělat líp ale na to bohužel konzole nemají kapacitu.. Uvidíme co změní ve verzích pro next-gen a PC (byli by ♥♥♥♥♥i kdyby tyhle verze neudělali) :-) Já se na to těšim, v pátek večer kvůli tomu nejdu ani na Spartičku na hokej :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, hard-core fandové k tomu určitě přistupují jinak a zvlášť v kombinaci s multiplayerem u toho asi stráví spoustu času.

Já jsem to bral spíš ze svého pohledu běžného hráče a tam platí co jsem napsal.

A jj, věřím, že tohle je dobrá cesta a s větším výpočetním výkonem v budoucnu se to bude víc a víc šperkovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musim trochu souhlasit s Cassperem:grafiku atd se da/neda hodnotit...neda protoze je to na starsich konzolich...a da protoze i tak doskakovani textur atd nastve...hra nevypada spatne...ale ani zdaleka to po graficky strance neni to co ukazovali na trailerech.

jizdni a kolizni model je pro me nejvetsi zklamani a doufam(snad na 100%) ze na PC tohle pujde upravit.Takhle co tam ted je je bida...ja osobne se nejvic tesil az rozsekam auto o skaly jak bude hezky auto perovat a chovat se v krajine...*bohuzel* je to GTA kde se autem proste jezdi a hra je na tom zalozena...takze tahle slozka hry je dost podstatna...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dokupte si disky..klasika notebookový 2.5" sata - do PS3 doporučuju hybrid SSHD Seagate 500gb..cena jak klasickej disk plotnovej a rychlost srovnatelná s SSD...výměna je jednoduchá pomalu jak v notebooku :) a xbox stačí hddhackr a nejakej starej western digital a máte hned taky 320gb disk :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nekdo tu psal ze je tam mise ze se z armadni zakladny krade tank, muze mi nekdo napsat v ktery casti hry to je? (jelikoz hlavni pribeh mam dohranej, tech vedlejsich taky celkem dost - takovy ty barevny, nemyslim zavody atp.) a to s tim jak se krade tank sem este nenasel nikde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu