Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

GTA V - Debata o hře


franzkafka

Recommended Posts

  • Odpovědi 369
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Zdravím,

mám takový problém - mám Xbox 360 s 4GB diskem a samozřejmě jsem si pořídil GTA V. Xbox mám flashnutý a je možné připojit 16GB flashku a na ni nainstalovat hru? mělo by to jít bez problému? A případně na co mám flasku naformátovat, aby ji Xbox vzal?

Předem díky za odpovědi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přišel někdo na to jak lehce vidělat .:: ? :D

no rekl bych podle toho co sem nasel na netu, tak nejvic se da asi vydelat v Assasination misich pro Lestera s kombinaci kupovani a prodavani akcii

po dohrani pribehu a uz tam mam jen par vedlejsich misi netusim jak si vydelat na takovej golfovej klub (stopadesat milionu ... :D ) kdyz nejvic sem mel po dohrani pribehu jen tech cca tricet milionu (bohuzel kdybych vedel o tech vrazdach a akciich driv ze se da snad vydelat jen na tomhle tak bych to udelal driv :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec. Mám v plánu si koupit GTA 5 orig. Mám xbox 360 Arcade, který má vnitřní pamět pouze 256 MB. Chci vědět jestli si musim koupit rozšiřující HDD kvůlu instalaci GTA 5 nebo se to nikam neinstaluje. Vim že je jedno DVD instalační a druhé hrací akorát jsem nějak nepochopil princip té *instalace*. Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu