Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

GTA V - Debata o hře


franzkafka

Recommended Posts

  • Odpovědi 369
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Hlavně by se jich mohlo dát líp zbavit, jednu hvězdičku setřesu průměrně tak za 5 minut, hrůza :D
Zbavit se jich ta uplne v pohode. Jsem trem hvezdam utekl pesky. Dulezity si jen umedomit ze to funguje uplne jinak nez ve ctyrce. Tam slo o to rychle ujet takze hlavni silnice byly nejlepsi teseni a valit jak rychle to jde. Tady musit zmizet z dohledu a zustat schovany. Nic vic. Vubec nemusis daleko a muzes byt hned vedle policajta pokud je mezi vama zed a on te nevidi. Takze staci hodne pouzat bocni uzke ulicky a idealne sjet pryc ze silnice a za chvili je mas z krku.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám s policií zatím velké štěstí. Včera se mi i stal první vážný takový bug. Kdy jsem vyloupil benzinku , zajel naproti na parkoviště a zaparkoval na konci. Jedno policejní auto na to parkoviště vjelo , ale v půlce se otočilo a chtělo vyjet zpátky , mezitím nabourali tak 5 dalších aut a pak do sebe neústale vjížděli s protijedoucími policajtmi , kteří by mě už určitě viděli. Nakonec všichni vystoupili a vypadalo to ,že začnou i po sobě střilet :D Pak 2 hvězdy zmizly , já otočil kameru na druhou stranu , zpátky a najednou nikdy žádní fízlové..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja ten triatlon dokoncil za 27 minut ( az na druhej pokus :-D v tom prvnim jsem asi v 15 minute prejel kolem jinych zavodnika a musel jsem znova) naprosto jsem nechapal kdyz se jelo na kolech jak me obcas souperi predjeli a po chcilce se zas propadli dozadu, ale nakonec jsem dojel prvni :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mě právě zajímá , protože si tam ti ostatní dělali co chtěli :D Tak jestli nějak pak zpomalí při běhu nebo tak ? Já vůl to chtěl dokončit , ale když jsem se nudil na tom kole a byla tma , tak jsem si řekl , že mi nějak moc svítí světlo, chtěl jsem ho vypnout a zmáčkl jsem pravou šipku , kterou jsou ale odstoupil ze závodu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

musíš si vysunout podvozek taky jsem stím měl problemy (vysunuje se tak jak autem troubíš levá analogová páčka zmačkneš) a pak už se jen trefit nemusíš se trefit přímo na to letiště ja jsem tež to hodil vedle a pak už jsem jen dojel do hangaru motor se vypína LT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu