Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Místní disk D a C- problém :/


FairyReinix3

Otázka

Ahojte mám takový problém... Mám nový ntb.. Na kterém mám dvě HDD jeden s 42GB místní disk C na kterém mám jen win a takové věci... a druhý na hry atd ... Dneska jsem si stáhnul LA2 v Raru... a chtěl jsem si to rozbalit na Dčko kde mám ještě přes 520GB volného... Ale hodilo mi to chybu málo místa na disku... Později jsem zjistil, že hra se dává na Dčko, ale dost to bere z Cčka vlastně vše... Přitom tam mám nainstalovaných asi 5-6 her které dohromady dávají tak 5x větší místo než to Cčko... V čem je sakra chyba? :( Prosím za všechny rozumné rady a vše co mi pomůže velice děkuji... :((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Proč by měl něco proboha spojovat? A ještě s Partition magicem, který je od Win 7 výš nepoužitelný... Stačí uvolnit místo z disku D: a přiřadit ho na C:. Operace na 2 minuty.

Ovládací panely -> Nástroje pro správu -> Správa disků -> (D) - Zmenšit svazek -> © - Rozšířit svazek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu