Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Přesunutí obsahu HDD v PS3 na nový..??


JackColl

Otázka

Zdravím,

budu kupovat nový HDD do PS3, ale na tom aktuálním mám momentálně dost dat, včetně stažených dem a zaplacených her z PS Storu.. Tak se chci zeptat jakým způsobem se dají přetáhnout data nový disk? Dají se třeba zálohovat na externí disk přes USB a pak po výmeně HDD zase zpátky nahrát do PS3? Je mi jasné, že s obrázky atd to jde ale nevím jak s demama a staženýma hrama..

Prosím o radu, jak na to! :cry:

Děkuji moc všem! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Dema si bohuzel musis stahnout znovu a hry koupene ze STORE take (staci vlezt do download listu a zacit sosat) znovu je koupovat nebudes neboj ...

Aha, to mě vlastně nenapadlo.. 8) No tak budu asi stahovat znovu..

Jen ještě dotaz: Nezazálohuje se náhodou nějakým backupem celý obsah disku? Že by se mi to potom třeba obnovilo?

Ale pokud ne, tak to prostě stáhnu znova, nic se neděje.. ;)

Děkuju za radu.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jj nekde tam je myslim backup ale nejsem si jistej spis ne hlavne si pripoj flashku a zalohuj vsechny savy !!!!!!!

OK, dekuju za pripomenuti, protoze na takovy veci obvykle zapominam!! :D Tak to asi udelam tak, ze si tyhle veci dam na flashku a ten zbytek z PSN znovu stahnu.. ;)

Tak dekuji panove!! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu