Jump to content

Jaké používáte sluchátka k PSP..

schoking
 Share

Recommended Posts

to majko.. s tema sennheiserama si ses jistej? Kolik stojej a kolik stojej porty? Hrajou hlasiteji?

protoze ja ted prave premyslim ze si koupim porty.. Tak abych zbytecne neprohloupil, jestli jsou tu lepsi a vyhodnejsi sluchatka..

EDIT:

to yokohama: proc by ten co pouziva porty mel byt blb? Kdyz jsou to dobra sluchatka s celkem slusnou hlasitosti, proc je nepouzivat, nyni pouzivam Philips a nejake Koss (nvm presne typ) a hlasitost je fakt mizerna, v metru neslysim nic (obrazne receno).. S portama upe v poho..

na stranke kde ich kupujem stoja 1790 sk... porty tam predavaju za 1390 sk.... je tam asi 10 komentarov v ktorych ludia maju obidva sluchadla a hovoria ze lepsi tistejsi hlasnejsi zvuk maju tie sennheiseri...ze hraju skoro tak isto ako HD 590... ja mam HD 590 a zvuk je excelentny.... za tu cenu musi byt :D takze kupujem tie senny. :)

citacia jedneho ,,uzivatela" tych sennhaiseriek ;)

Tieto sluchatka su povazovane za najvacsieho konkurenta sluchatok KOSS PORTA PRO. Pravom.

Vlastnim ich zatial len chvilu,ale zvuk je neporovnatelne cistejsi ako u port.

Konstrukcia je pevneho skladacieho a elegantneho designu,nosia sa pohodlne a su vcelku lahke. (60g)

Zatial jediny zapor,ktory im mozem podotknut je trocha zdlhavejsie a narocnejsie skladanie do krabicky. (asi to chce skill)

Hodia sa na kazdy styl muziky,vysky,stredy aj bassy su krasne vykreslene a rozoznatelne.

Ked pocuvam PX 100,viem ktory nastroj je ktory,viem si ich dokonale oddelit a zamerat sa napr. iba na jeden. U porta pro som sa casto pristihol,ze sa zameravam len na tie bassy.

Myslim si,ze SU PODSTATNE LEPSIE ako portya a ovela lakavejsia cena je u mna jednoznacne plus.

Uz sa tesim na krasne hodiny stravene pocuvanim mojej najlepsej investicie =)

EDIT// tu su tie HD 590 :)

Sennheiser%20HD%20590%20Headphones.jpg