Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Thajsko+psp


DCshoe-Rider

Otázka

19 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Mam problem byl jsem v Thajsko samozrejme jsem si vzal psp.Jednou jsem usnul na slunci i s psp.A kdyz jsem se po 1 hodine vzbudil spalenej tak moje psp bylo roztekly a cudliky vypadly. Muzu ho reklamovat?:roll:

lol...:lol:

tak s timto asi u reklamace neustojis...

jinak muzes sem nahrat foto ? :blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Foto sem 100% nedá... To je něco jako topic s 52 death pixelama. Všichni chtějí foto a stejně se nedočkají,je to fake! :spam:

hm ja se ho zastanu...je mozne ze myslel roteklym psp jen display (to by mohlo byt...) navic kdyz je psp cerne tak prijima vice tepla a zahreje se na takovou teplotu... a buh vi z ceho to psp je...(petka taky moc nevydrzi...)...takze to Fake rozhodne byt nemusi....:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no taky neverim ze by vypadaly tlacitka, ale zkroutit se teoreticky klidne muzou.. To samy displej, tomu staci malo..

to zozy, co tu plasis? Jakej fake topic? .D takovej pojem sis vymyslel ty? Ja jen ze jsem to jeste neslysel.. Neni nutnost prikladat ke kazdemu topicu foto, aby nebyl "fake" - jak pises :D

to zakladatel foto sem kazdopadne dej.. jinak ti ani helpnout nemuzeme.. Ale nevyreklamujes ho ani nahodou, v navodu jsou provozni teploty jasne uvedene.. Tudiz porusil jsi predepsane uzivani a pouzival jsi ho jinak nez je urcene...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu