Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

vypaleni xgd3 pred vydanim a nesledne online hrani (abgx360) Verification failed


wopiczak

Otázka

moje otazka zni , muzu hrat xd3 online ktere byli vypalene pred vydanim, tudiz pri kontrole abgx360 pise verification failed...?????????

jako treba gta5 vypaleno v prvni vlne atd..

jde mi taky o crysys3 cz ktery byl ripnut teprv nedavno a i kdyz by mel byt rip v poho tak v abgx neni.. a na tuto otazku mi nedokazal odpovedet ani sam velky JAJA s tim ze na live nechodi ,)

predem dik za kazdy info..:idea:

Upraveno uživatelem wopiczak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Úplně nejjednodušší je hru, i vypálenou, zkontrolovat v Abgx. Pokud projde, je vše v pořádku. Pokud ne, mohlo se jednat třeba o nějakou novinářskou verzi, kde by problém být mohl. Tu bych raději neriskoval.

Crysis 3 - v DB se docela často neobjevují regionální verze, někdo hru musí koupit, ripnout a postnout do DB. Sama se tam neobjeví. A samozřejmě, většina lidí hraje v angličtině.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jasně... projedeš hru před vypálením v ABGX... žlutá hláška je "relativně" v pohodě.. já to dělám tak, že odpojím Xko od Internetu a hraju až do doby oficiálního vydání hry... a pak zas připojím k internetu a valím to dále :) Nemám sice gold účet, ale Silver... ale i tak.. a pokud máš gold, a chceš hru hrát ještě před vydáním, tak já osobně bych to udělal dle mého postupu a až později po vydání... (dejme tomu za měsíc?) bych ji znovu projel v abgx, aby se stáhla "verification", vypálil znovu a hurá na livko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu