Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

GTA V - špatná grafika


Tomigo1468628257

Otázka

čau hoši,

mám takový záludnější problém s grafikou u GTA V. Zaprvé řeknu že mám originálku (snad se na mě nebudete zlobit :roll:) a za druhý, hledal jsem tento problém na netu dost dlouho a nevím si rady, proto doufám že se tady někdo kdo mi poradí najde. Mám 4GB disk a věděl jsem že GTA půjde nainstalovat na USB Flashku proto jsem doufal že nebude žádný probém. Takže jsem nainstaloval DVD1 jak se má na Flash disk http://www.alza.cz/verbatim-store-n-go-v3-16gb-fialovy-d329450.htm (vím že xbox má usb 2.0 ale myslel jsem že by se mi kdyžtak mohla hodit do budoucna).. Pak jsem zjistil že se obě dvd na jednu 16GB flashku nevejdou, proto jsem druhé DVD zkopíroval na druhou tu samou Flashku jako první DVD. Všechno šlapalo jak mělo, ale pak nastal problém když jsem si všiml že kamarád který má XBOX s 320GB diskem, má o dost hezčí grafiku (obě DVD má zkopírovaná na HDD). Tak jsem si toho začal víc všímat a opravdu mám oproti němu grafiku jako kdyby mi nestíhala načítat textury, většina věcí se mi zaostří až když jsem u nich blízko, a textury vypadají jako kdyby blikaly a hrany mám víc "okousanější", prostě opravdu velký rozdíl. Pak jsem začal zjišťovat čím to je a zjistil jsem že Flash disk k xboxu by měl mít minimálně 15mb/s rychlost čtení, předpokládám že to by ta flashka měla mít. Tak jsem přes extérní box zkusil 2,5" hdd z notebooku ale je to stejné. Proto se chci zeptat zda to může být tím že to nestíhá načítat přes USB a vyřešilo by to dokoupení originálního HDD do xboxu. Předem díky jestli se tu najde někdo kdo mi pomůže z mojí zoufalosti :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

14 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

druhej disc se neinstaluje..

[h=2]Původní zpráva[/h]Rockstar prostřednictvím svého Twitteru varuje, aby majitelé Xbox 360 verze Grand Theft Auto V neinstalovali hru i z druhého disku. Instalaci máte provádět pouze z prvního DVD, které slouží pro instalaci. Pokud byste hru instalovali i z druhého disku, může to negativně ovlivnit výkon.X360 verze totiž v balení ukrývá dva disky, první instalační a druhý herní. Majitelé PS3 verze se tímto problémem nemusejí zabývat, ty mají všechny data na jednom Blu-ray disku.Zároveň s touto zprávou se dnes na itunes pro iOS objevila doprovodná aplikace nazvaná iFruit. Ta se synchronizuje se samotným GTA V na vaší konzoli a umožní vám si skrze aplikaci upravit auto, naučit Chopa, psa Franklina, novým trikům nebo si zahrát různé mini-hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

určitě to bude rychlost usb..když si vezmeš že usb fleška 2.0 má rychlost opravdu 15MB,externí hard disk USB2.0 má rychlost 25MB a interní disk má rychlost 85MB tak je jasný že z USB budeš rád že se stíhá načítat hra..natož bleskurychle textury

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
určitě to bude rychlost usb..když si vezmeš že usb fleška 2.0 má rychlost opravdu 15MB,externí hard disk USB2.0 má rychlost 25MB a interní disk má rychlost 85MB tak je jasný že z USB budeš rád že se stíhá načítat hra..natož bleskurychle textury

díky, myslel jsem si to, ale chtěl jsem to potvrdit od někoho abych si ten hdd nekoupil zbytečně..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
podle toho co jsem cetl tak to 2 DVD se instalovat na flashku nema, ma se to z neho jen spoustet, kdyz to 2 DVD nainstalujes tak to zpusobuje ty problemy co pises
druhej disc se neinstaluje..

těch návodů s tím že se nemá kopírovat DVD2 jsem našel plno, a zkoušel jsem to i bez toho aby bylo zkopírované a bylo to stejný..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
pokud jsi zkoušel i variantu DVD1 na flešce a DVD2 NE....tak jak říkám rychlost načítání dat z USB je prostě na pytel

jojo zkoušel, i s Flashkou i s extérním HDD.. myslel jsem si že to tím asi bude, ale zajímalo mě jeslti stim taky nemá majitel nějakého 4gigáče zkušenost..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

největší rychlost je pro hru DVD1 na interním hard disku a DVD2 jen na hraní - v mechanice- bez instalace !! Tak to hraju já a nikdy sem neviděl aby se mi načítali pozdě nebo chyběly textury...prostě interní harddisk pro DVD1 zajistí rychlé načítání dat a k tomu DVD2 v mechanice...samozřejmě USB je pomalý a obě dvě DVD na interním disku zas taky zpomalují načítání..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
největší rychlost je pro hru DVD1 na interním hard disku a DVD2 jen na hraní - v mechanice- bez instalace !! Tak to hraju já a nikdy sem neviděl aby se mi načítali pozdě nebo chyběly textury...prostě interní harddisk pro DVD1 zajistí rychlé načítání dat a k tomu DVD2 v mechanice...samozřejmě USB je pomalý a obě dvě DVD na interním disku zas taky zpomalují načítání..

dobře, tak děkuju za potrzení toho co jsem si myslel, doufám že to bude v pohodě až koupím ten disk.. jestli ne,tak mi ho proplatíš :D né, ještě jednou díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu