Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak spustit BATTLEFIELD 4 NA XBOXU S RGH


toro

Recommended Posts

1.Obě DVD vyextrahujeme programem xbox360 tools,nebo xbox image browserem a připravíme si na flešku nebo externí HDD pomocí čehož kopírujeme do xboxu

2. Spustíme file manager

3. Na levé straně otevřeme DVD 1 , content , 16 nul a uvidíme složku 454109BA

4. Na pravé straně otevřeme HDD xboxu , content , 16 nul a složku 454109BA tam nakopírujeme

5. DVD 2 nakopírujeme do složky kam dáváme hry ( GAME , HRY )

Postup je v podstatě stejný jako u BATTLEFIELD 3 , FORZY 4 , GTA 5 ( vkládání DLC do adresáře )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 79
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

1.Obě DVD vyextrahujeme programem xbox360 tools,nebo xbox image browserem a připravíme si na flešku nebo externí HDD pomocí čehož kopírujeme do xboxu

2. Spustíme file manager

3. Na levé straně otevřeme DVD 1 , content , 16 nul a uvidíme složku 454109BA

4. Na pravé straně otevřeme HDD xboxu , content , 16 nul a složku 454109BA tam nakopírujeme

5. DVD 2 nakopírujeme do složky kam dáváme hry ( GAME , HRY )

Postup je v podstatě stejný jako u BATTLEFIELD 3 , FORZY 4 , GTA 5 ( vkládání DLC do adresáře )

nechapu bod 5 ..... kam davam hry ? no prece do content / 000000xxxxxx. Muze mi nekdo podrobneji popsat co s DVD2 .... diiiky. Vsude na netu totiz ctu 100 navodu kam strcit DVD2 a stejne nic nefunguje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj prosimtě mam dotaz.Zkoušel jsem to klasicky jako forzu,gta a nefunguje mi to... Na disk xka jsem nahrál disk 2,spustil,vypnul.Pak vzal složku 00000002 z disku 1 (ty hd textury)nainstaloval ke hře a nejde to.

Co dělam blbě?

Tvůj navod chapu,ale u dvd2 píšeš nakopírujeme do slozky kam davame hry - ja davam hry normalně na disk xka tj.content -0000000000000000-atd..

Mam v tom ted nejak bordel....

dík

Ganyb : Koukam mame stejnej problem

Upraveno uživatelem onefootman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dvd 2 nakopirujes tam kam davas normalne ostatni hry,kam ze je davas? ,) vyextraktovane dvd1 do content\0000000000000000\ na interni hdd, jako kazdy ostatni DLC, Hd textury sou v tomto pripade dlc, je to furt dokola a pritom je to u kazdy hry uplne stejny!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj prosimtě mam dotaz.Zkoušel jsem to klasicky jako forzu,gta a nefunguje mi to... Na disk xka jsem nahrál disk 2,spustil,vypnul.Pak vzal složku 00000002 z disku 1 (ty hd textury)nainstaloval ke hře a nejde to.

Co dělam blbě?

Tvůj navod chapu,ale u dvd2 píšeš nakopírujeme do slozky kam davame hry - ja davam hry normalně na disk xka tj.content -0000000000000000-atd..

Mam v tom ted nejak bordel....

dík

Ganyb : Koukam mame stejnej problem

a ty uz taky nes.r to gta si normalne nakonec rozchodil ne? tak co tady blbnes ,))

Na disk xka jsem nahrál disk 2,spustil,vypnul.Pak vzal složku 00000002 z disku 1 (ty hd textury)nainstaloval ke hře a nejde to.????

ty hd textury kopirujes do toho content.....

dvd 2 normalne klidne na externak, proste kamkoliv,tam kam davas ostatni hry.... hry\bf4

Upraveno uživatelem wopiczak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No dobře ale textury jsou tady na dvd1 ne? Takže bych měl nainstalovat dvd2 na disk xboxu a do te slozky s hrou akorat pridat slozku 00000002 z dvd1 ne?

No jasně,gta jsem rozchodil bez problémů i jiny hry.Az tady mam problem,a pritom delam vsechno stejně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem tak udělal.. Já mám GTA 5 na externím disku pomocí programu Horizon.. to šlape parádně.. ale ty textury, ať už je dam na ten externí disk pomocí toho Horizonu nebo normálně zkopíruji přes File manager na interní disk (4gb verzi mám), tak to prostě nejde..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chybu děláte v tom , že kopírujete jen složku 00000002 . V návodu máte jasně napsáno celou složku 454109BA - to je ID hry . Když tam nakopírujete jen složku 00000002 , tak jak má vědět xbox ke které hře to patří ? Je to tak u každého vkládání DLC .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak rozjed na slimovi 4gb z flashem LT3 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja mam DVD2 + HDD 120GB

nainstaloval jsem na HDD a pořád to chce DVD1 ???

Když stáhnu HD pack a dám do konzole - bude to chodit ?????

Sorry, že píšu do tématu RGH o flash

Rozchozeno

Formát fleshky v Xboxu, stáhnutí HD textur z CzTorrent, vložení na fleshku přes Horizont

fleshka zpět do Xbox a transfer obsah flashky na HDD v Xboxu.

Vloženo DVD2 a spuštěno

chvíle napětí

a naběhla uvodní obrazovka

s multiplayerem, kampaní atd

dál nezkoušeno

málo času - musím do práce

zítra až přijdu budu pařit pařit a pařit

Upraveno uživatelem houba2007
oprava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nějak to také nemohu rozchodit. DVD1 vyextrahované a dané na USB/MU do Contet/16x0 a pak ta složka, DVD 2 na externím síťovém disku a nic. Hra se spustí, vyberu Single Player a hra se začne načítat, ale načítá se 5 min a stále nic....

z DVD1 vyextrahuj slozku content a hod ji na root hardisku, nic vic z DVD1 nepotrebujes jen ten content vytahni. DVD2 normalne nakopiruj tam,kam davas hry normalne, tedy .... content/0000000xxxx/........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ganyb:takhle mu asi moc nepomuzes,) od kdy se hry davaj do content? tam se davaj jenom dlc,HD textury!

musi to bejt takhle : v pravo je ukazano kde ma bejt ten vyextr. content z discu 1, pouze tam a nikde jinde!! jen takhle to bude fungovat.

disc2 normalne prez iso2god tam kam davate ostatni hry, jak je ukazano na obrazku v levo

post-14489-14687169405906_thumb.jpg

Upraveno uživatelem wopiczak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ganyb:takhle mu asi moc nepomuzes,) od kdy se hry davaj do content? tam se davaj jenom dlc,HD textury!

musi to bejt takhle : v pravo je ukazano kde ma bejt ten vyextr. content z discu 1, pouze tam a nikde jinde!! jen takhle to bude fungovat.

disc2 normalne prez iso2god tam kam davate ostatni hry, jak je ukazano na obrazku v levo

[ATTACH=CONFIG]22845[/ATTACH]

ja ti teda nevim ale ja je tam davam od jakziva co mam xko s rgh ze sis ty nekde precet v navodu ze si mas vytvorit slozku hry a tam je davat neznamena ze je to jedina spravna cesta naopak default je radit jak se ma content/16x0/id hry

a kdyz uz si tam tu slozku vytvoris jako ze obdobnou mam tez jak na internim tak externim tak dle myho selskyho rozumu tam patri iso ripy z img browseru atd nevidim jedinej duvod proc tam cpat hry prevedeny z iso2god

Upraveno uživatelem chipomil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu