Jump to content
  • 0

Chyba vypalování

Mpik
 Share

Question

post-4154-14687169461802_thumb.jpg

Doteď jsem s vypalováním her neměl problém, naposled úspěšně vypálené hry např GTA V, Splinter Cell: Blacklist. Ale u posledních dvou her, co jsem chtěl vypálit (Batman: Arkham Origins a Battlefiel 4) mi to hodí tuhle chybu, nevíte prosím někdo, co to je za chybu, nebo co s tím je za problém? Jestli tyhle nový hry maj nějákej novej druh ochrany, nebo co? Ale vubec jsem nic nezaznamenal, že by bylo něco jinak, nebo že by si někdo stěžoval, tak vubec nevím... Předem díky za odpověď.

8 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Sháním někoho kdo by mi za rumej peníz udělal nějakou hru . . . od jisté doby jsou ty hry nějaké větší a nejde mi to . . . prý je potřeba nějaká nová pálička či ci. Kdyby někdo byl ochotný byl bych vděčný a stál bych jen o pár her jako Grid 2, motoGP, superbike atd (jen auta a motorky)

• 0

Sháním někoho kdo by mi za rumej peníz udělal nějakou hru . . . od jisté doby jsou ty hry nějaké větší a nejde mi to . . . prý je potřeba nějaká nová pálička či ci. Kdyby někdo byl ochotný byl bych vděčný a stál bych jen o pár her jako Grid 2, motoGP, superbike atd (jen auta a motorky)

• 0
Vypaluješ pomocí Ihas 124 a s Burner maxem ??

já tak vypaluju taky a do ted jsem neměl problém ale ted jak to dělám přes ABX tak mi to nejde vyplajuju xgd3 tak jsem to zkusil ještě bez abx a ta hra mi nešla přečíst unread disc

co mi pomuže fakt už jako nevím mám toho na forum načtenýho dost a dost...