Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Chyba vypalování


Mpik

Otázka

post-4154-14687169461802_thumb.jpg

Doteď jsem s vypalováním her neměl problém, naposled úspěšně vypálené hry např GTA V, Splinter Cell: Blacklist. Ale u posledních dvou her, co jsem chtěl vypálit (Batman: Arkham Origins a Battlefiel 4) mi to hodí tuhle chybu, nevíte prosím někdo, co to je za chybu, nebo co s tím je za problém? Jestli tyhle nový hry maj nějákej novej druh ochrany, nebo co? Ale vubec jsem nic nezaznamenal, že by bylo něco jinak, nebo že by si někdo stěžoval, tak vubec nevím... Předem díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Sháním někoho kdo by mi za rumej peníz udělal nějakou hru . . . od jisté doby jsou ty hry nějaké větší a nejde mi to . . . prý je potřeba nějaká nová pálička či ci. Kdyby někdo byl ochotný byl bych vděčný a stál bych jen o pár her jako Grid 2, motoGP, superbike atd (jen auta a motorky)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Sháním někoho kdo by mi za rumej peníz udělal nějakou hru . . . od jisté doby jsou ty hry nějaké větší a nejde mi to . . . prý je potřeba nějaká nová pálička či ci. Kdyby někdo byl ochotný byl bych vděčný a stál bych jen o pár her jako Grid 2, motoGP, superbike atd (jen auta a motorky)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Vypaluješ pomocí Ihas 124 a s Burner maxem ??

já tak vypaluju taky a do ted jsem neměl problém ale ted jak to dělám přes ABX tak mi to nejde vyplajuju xgd3 tak jsem to zkusil ještě bez abx a ta hra mi nešla přečíst unread disc

co mi pomuže fakt už jako nevím mám toho na forum načtenýho dost a dost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mam take podobny problem akorad nepalim přes ihas,ale klasickou vypalovačkou samozřejmě pouze hry xgd2,do tetka bez problemu ale shift2 nejde nainstalovat na hdd v 59%se sekne...

Vypalovani v pořadku nic nehlasi už nevim co s tim projeto přes abgx i bez něj pořad stejne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu