Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Origo nebo flash?? (pouze průzkum)


El-Mauzi

Recommended Posts

Toto je jen průzkum pro mou zvědavost, účast je a pouze na Vás.

Přesto každému za zveřejnění svého příspěvku děkuji.

(můžete zveřejnit i jiné konzole typu Xbox, Nintendo atd. já osobně jsem fanoušek Sony)

Můj příspěvek pro představu.

Systém: PS3, PSV, PSP

Hry: Pouze originální

Důvod: Větší radost z každá vlastněné hry

Počet vlastněných her: Cca. 30 (u všech zveřejněných konzolí)

Měsíční investice: Maximálně 1000,- (pokud nevychází nějaká pecka typu GTA 5 nebo BTF 4)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pouze pirátské: PSP, Wii, DS, Xbox 360 - Zadarmo a míň práce.

Pouze orig: PS3,PSV(můžu hrát online), 3DS(mám moc novou verzi FW, možnost hrát online),

Obojí: PC(koupené hlavně indie hry a něco co mně hodně baví)

Počet her: PC - cca 300, PS3 - 1(Infamous) mimo PS+, 3DS - 2(Pokemon Y, 3D Land)

Investice: cca 1000 měsíčne, když zahrnu i hardware.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Systém: PS3, PSP, Xbox, Xbox 360, PS1, PS2, PS3, NES, Sega genesis, Sega Mega Drive II, Sega Master System

Hry: Chvíli jsem hrál na PS3 s origo hrami online, teď už mám jen CFW a hraju offline exkluzivní hry, které si na JTAG XBOX360 nemůžu zahrát.

Důvod: Som študent

Počet vlastněných her: Asi 90 ze všech těch konzolí (u NES jsou to čínské kopie, takže je nepočítám jako originálky :D)

Měsíční investice: 500 Kč za internet jinak tak 500-2500 když jsem potřeboval chip, softmod nebo hack ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Systém: PS3, WII

Hry: Pouze originální

Důvod: Připadá mi to normální. Jak říká chucky_cz, krást se nemá :-) I já dostávám a rád budu dostávat zaplaceno za svou práci. A bazarovky nebo hry, pokud to není ultra pecka s MP a nepotřebuju ji nutně okamžitě v den vydání, tak nestojí zas tolik.

Počet vlastněných her: Když nepočítám hry z ps+, tak 50 - 60 dohromady na obou konzolích.

Měsíční investice: různí se to, ale průměrně cca 500,-Kč/měsíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Systém: PS3,Xbox 360, a za pár dní Vita a 3DS XL,PC

Hry: pouze originální (krom pc tam tak 40% originál zbytek však víte)

Důvod: Respekt a duvěra ke studiu které vytvořilo hru která mne bavý

Počet vlastněných her: Raději nepočítám :cheesygrin:

Měsíční investice: Měsíčně tak 500,- až 1000,- pokud mne něco opravdu zaujme tak i víc (ale hlavně to jistí aukro a jiný bazar kde se dá sehnat spousta levních a kvalitních her)

Upraveno uživatelem Nitram1980CZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Systém: PS3, PC

Hry: PS3 – pouze originální (fyzické nosiče + digitální verze); PC – převážně kupované digitální verze

Důvod: Když si někdo řekne o peníze a za odměnu mi dá kvalitní produkt, jsem spokojen.

Počet vlastněných her: PS3 – 9; PC – nedovedu spočíst

Měsíční investice: v průměru asi 500 Kč (jsou měsíce, kdy 0 Kč, i měsíce kdy 1 000 Kč a výjimečně i více)

Upraveno uživatelem Mikesz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Systém: Wii U, PS3, PC

Hry: PS3+WiiU pouze origoš, PC originnální pouze hry od blizzardu od jiného vydavatele ani hry na PC nehraju

Důvod: Každý chce za svoji práci zaplatit

Počet vlastněných her: PS3 5xBD + asi 20-30 digi + PS+, WiiU 2x disk + 5 digi, PC 5

Měsíční investice: jak se podaří :D od 0 až 3000 ale většinou do 1000 kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Systém: PS3(mám necelých 8 měsíců), PC

Hry: PS3 pouze originální hry, PC díky akcím na steamu už kupuji převážně originální hry

Důvod: Rád podpořím studia za dobrou hru (ARMA II sice se moc nepovedla, ale českýmu studiu jsem taky za to zaplatil)

Počet vlastněných her: PS3 5xbluray a 5xdigitální kopie a PSPlus, PC 20xdigitální kopie

Měsíční investice: kolem 500,- (většinou koupim tak 1-2 hry v akci nebo bazaru)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu