Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Herní NTB do 21 tisíc


sasán

Otázka

Zdravím. Potřeboval bych poradit co nejlepší herní ntb do 21 tisíc respektive do 18 bez dph. http://www.alza.cz/acer-aspire-v5-573g-iron-d500964.htm koukal jsem na tenhle a přijde mi super (hlavně 4GB grafika) ale jde mi o to že se jedná o acer. Jak jsou na tom acery v týhle cenový kategorii ? Díky za každou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

*Herni* jeste k tomu NTB do 20ky neexistuje...je hezky ze veris kravinam na papire...ale ten NTB rozjede hry...stylem max pul roku a pak jeste odejde.

Plus zrovna ten co jsi sem daval....adept na roztaveni po par tejdnech.

Navic je videt ze o tom nic nevis kdy posuzujes NTB podle RAMky na grafice....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Máš krámy či co ? Proč si myslíš, že se tu ptám ? Asi proto, že čekám odpověď od někoho kdo tomu bude rozumět líp. Je výborný, jakym způsobem jsi se tu do mě pustil. Psal jsem tu někde, že jsem nějakej IT guru ?

Mimo to jsem si nevšiml že bys mi něco poradil. Děkuju za nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, můžeme se o tom pobavit, Kapr má v něčem pravdu.

Každopádně já "herní" notebook jedině od MSI -> http://www.alza.cz/msi-gp70-2od-064cz-d472449.htm .. spousta lidí může mít něco proti, ale já viděl na NTB od MSI nevídané věci :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu