Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Co a jaký Xbox koupit


TitanArmy

Otázka

Dobrý den. Jsem totální nováček v oblasti konzolí. Chtěl bych si pořídit Xbox 360, ale nevím jaký. Vůbec se v tom nevyznám. Chtěl bych na tom hrát i vypálené hry. Jde mi o to, aby to vše bylo co nejlevnější :roll: Vím, že nejlevnější xbox stojí cca. 4tis. Kolik stojí FLASH nebo něco podobného? Vlezu se do ceny 6tisíc? Ještě otázečka: jdou na konzoli pouštět DVD filmy? Děkuji za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 odpověď na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Nebo si nech udělat tzv "RGH" odblokování, což Ti umožní hrát neorigo hry z interního (třeba i dokoupeného) harddisku... Cena RGH do cca 2.000 Kč.

Já si koupil nedávno poslední model Slim verze 4GB, ale rovnou jsem si nechal tam namontovat RGH (takový chip napájený dovnitř) + dokoupil 320GB interní disk.

Výhoda - stačí stahovat image a dávat je do toho interního HD, dále DVD mechanika zůstane netknuta (není třeba flash) a můžeš přes ní případně hrát origo DVD placky.

Nevýhoda - s takto upraveným XBOXem raději nechodit na LIVE servery.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu