Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Koupě Xbox One v Česku do konce roku 2013


ElvisLevis

Otázka

Pokud se rozhodujete o koupi Xbox One a nebo už jste rozhodnuti a nevíte jak na to, možná Vám můj článek pomůže se lépe zorientovat a vybrat si ten nejlepší způsob pro koupi této nadupané mašinky pro Vás nebo pro Vaší celou rodinu.

Jsou e-shopy a kamenné prodejny které se nebrání ke koupi této konzole ze zahraničí a tak vám ušetřit čas a starosti s převodem peněz na zahraniční účet a přitom nenaletět někomu koho vůbec neznáte

Je pravdou že Xbox One se bude 22.11 prodávat v 13 zemích po celém světě a jak bývá zvykem, Česko ani Slovensko a Polsko tam není. Dokonce vyškrtli i takovou velmoc jako je Rusko. Region free Vám však dává šanci, nečekat až se bude Xbox One oficielně u nás prodávat, což bude až někdy v dubnu 2014, můžete koupit tuto konzoli už nyní, sice z dovozem z jiné země, většinou se jedná o Německo, Rakousko, nebo Velká Británii.Minulí týden jsem si nechal zavolat od podpory Xbox a bylo my potvrzeno že si budete moci převést svůj stávající ůčet co máte na Xbox360 na XONE a používat XBOX LIVE GOLD na obou konzolích současně. Pokud účet nemáte, založíte si nový a 14 denní GOLD je přibalen ke každé konzoli XBOX ONE.

Pokud si chcete koupit Xbox One v Česku, doporučuji hledat přes Heureku.cz která Vám najde nejlevnější obchod který bude prodávat Xbox One a hry k němu.

Upozornění pro Ty co mají Xbox360 a ještě na něm některé hry hrajete, neprodávejte starou konzoli protože XBOX ONE nepřehrává staré hry na Xbox360.

XBOX ONE se prodává i s Kinektem pro pohybové a hlasové povely. Funguje i jako Webkamera pro pokec přes SKYPE a můžete hlasem zastavit video, zapnout a vypnout XBOX a spousta dalších vychytávek, podívejte se pak do kolonky videa, dám tam pár ukázek z her i s ovládání přes Kinekt 2.

na dobírku Vám pošle XBOX ONE jen pár prodejen, ALZA MALL ale cenu nevím, pozor na JRC cena je hodně přemrštěná 15990 Kč, normálně by jste měli koupit do 13000 Kč plus doprava

parkrát jsem koupil od SUPERGAMER.CZ a pošlou Vám to i na dobírku, což se my líbí a cena taky ujde :-)

Já budu mít XBOX ONE doma až v pondělí 25.11 ale pár kamarádů s Xbox360 ho budou mít spřímo v den vydání 22.11, takže určitě na Vás nezapomenu a napíšu novinky a poznatky s instalace a registrace nového nebo stávajícího účtu

Díky ElvisLevis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 85
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Ještě minulý týden když jsem byl rozhodnut pro koupi X ONE jsem taky volal na podporu xboxlive ČR a můžu potvrdit že účet je přenosný a gold účet vám bude pokračovat vesele dál. Další co jsem se ptal, tak je připojení konzole k monitoru, jak to bude se zvukem. Já osobně mám FULL HD monitor , ale bez vestavěných repráků a tak přes HDMI mi povalí jen obraz a zvuk, si obstarám tak že píchnu repráky do slučovače a ten připojím do vstupu schluchátek do monitoru a je hotovo. Těším se na první recenze na xko jak si povede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Umberto dobře jsi podotkl přenos zvuku u XONE, mám to podobně jako Ty s monitorem, sice nemám Full HD :-) ale ty repráky taky nemám u monitoru a mám tam jen DVI a VGA vstup. Co jsem četl na netu tak DVI nepřenáší zvuk, takže jsem taky hledal jak to propojit a ten slučovač je jediná možná varianta. Kdybys našel odkaz na ten slučovač ho´d my to sem, budu rád nejen já ale i ostatní co nemají HDMI vstup do monitoru :-) Nebo pak budu muset uznat že mám monitor 2 roky a koupit nový s HDMI vstupem, ale to jsou už myslím LCD TV

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Umberto dobře jsi podotkl přenos zvuku u XONE, mám to podobně jako Ty s monitorem, sice nemám Full HD :-) ale ty repráky taky nemám u monitoru a mám tam jen DVI a VGA vstup. Co jsem četl na netu tak DVI nepřenáší zvuk, takže jsem taky hledal jak to propojit a ten slučovač je jediná možná varianta. Kdybys našel odkaz na ten slučovač ho´d my to sem, budu rád nejen já ale i ostatní co nemají HDMI vstup do monitoru :-) Nebo pak budu muset uznat že mám monitor 2 roky a koupit nový s HDMI vstupem, ale to jsou už myslím LCD TV
Ten slučovač byl v origoš balení u slimka, zítra sem hodím fotku a link kde se dá koupit. Jinak nevadí že nemáš u monitoru HDMI, hlavně musíš mít na monitoru vstup pro sluchátka (samica jack 3,5mm) klasika pro audio, a pojede to jako po másle:-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak to je fakof medvěd :-)) protože u LG monitoru 3,5 jack nemám. Já to mám propojený DVI s HDMI a origoš kabel od Xboxu audio červený a bílí mám hozený přes redukci do aktiv. repráků. Tento audio kabel však už u XBOX ONE nebude, takže bu´dto slučovač zvuku a obrazu který Ti to převede do monitoru bez HDMI vstupu, nebo koupit TV 22-24 palců s HDMI vstupem nebo TV/Monitor, vejdeš se do 2800 Kč, co už:-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tak to je fakof medvěd :-)) protože u LG monitoru 3,5 jack nemám. Já to mám propojený DVI s HDMI a origoš kabel od Xboxu audio červený a bílí mám hozený přes redukci do aktiv. repráků. Tento audio kabel však už u XBOX ONE nebude, takže bu´dto slučovač zvuku a obrazu který Ti to převede do monitoru bez HDMI vstupu, nebo koupit TV 22-24 palců s HDMI vstupem nebo TV/Monitor, vejdeš se do 2800 Kč, co už:-))

Tak to ti opravdu nic jiného nezbývá ,než koupit novej monitor nebo TV:-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
no pokracovat sice bude vesele dal,ale kdyz si xbone koupis pred vydanim v čr, tak stejne budes muset zalozit učet novej.) osobne bych to udelal tak či tak, protože nevim co bude az na x360 dostanu ban :)

proc bys mel zakladat novej ucet? konzole nema region lock, takze nechapu co tim myslis?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj lidi,

chtě jsem se zeptat když jsme v těch otázkách a odpovědích. Má cenu kupovat konzoli hned? Když už jí koupím, nebude pak problém s něčím? (podpora, hry, hlasové ovládání)

Dal jsem přednost Xbox ONE před PS4 jelikož si myslím že to použiju i jako MMC, je to reálné? Případně další dotaz doplním dle Vašich otázek :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
proc bys mel zakladat novej ucet? konzole nema region lock, takze nechapu co tim myslis?

no tak kdyz vsude pisou ( Země s podporou Xbox Live ve verzi Xbox One jsou vypsány na oficiální stránce. Je jich 21 a Česko mezi nimi není.) tak asi logicky nebudes se moc nalogovat na svuj CZ ucet...aby si stahnul tu uvodni aktualizaci :) a s tema dvouma uctama sem to myslel tak ze kdyz mam flashlej xbox a dostanu ban tak abych nahodou nedosatal bana i na xboxone kdyz budu mit spolecnej ucet...

Upraveno uživatelem wopiczak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ajo, ja nemam flashnutej x360, takze tyhle vojeby neznam...

tak ono by si na x360 stacilo docasne na svem uctu zmenit region si myslim a nasledne na XboxOne by clovek mel fungovat beproblemu, ale verim, ze to pobezi i po CZ ucty.

Upraveno uživatelem drogbazzzz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

OK, tak jsem pro jistotu se spojil s online supportem MS a tady je vysledek naseho chatu:

DJ: What questions do you have regarding Xbox One?

vlastimil: I am wondering, whether I will be able to use my Xbox Live account on Xbox One Day One, even when I live outside of the country where is official release on November 22nd

vlastimil: I am located in Czech Republic, Europe

DJ: That's a great question Vlastimil.

DJ: Let's go ahead and check on that one.

vlastimil: I will import my Xbox One from Austria on November 22nd or 23rd

DJ: I totally understand that you want to use your profile on that day. Let us go ahead and check what options that we have. Would that be okay?

vlastimil: that would be great

vlastimil: My main concerns are:

DJ: Fantastic!

DJ: Just stay on the line with me for a minute or two. I'll get back to you as soon as possible. Alright?

DJ: If you need anything just give me a beep. :)

vlastimil: no problem, let summarize my main concerns:

vlastimil: 1. Will I be able to download Day 1 patch?

DJ: Go ahead please.

vlastimil: 2. Will I be able to download digital copy of Forza 5 which is bundled with the Xbox One

vlastimil: 3. Will I be able to use my current Xbox Live account and play online as usual ?

DJ: Thank you so much for bringing those up Vlastimil, just give me a minute here so that I can provide accurate answers for you.

vlastimil: OK, I am on the line and will wait a minute

DJ: Thank you for waiting. I truly do admire and appreciate your time, cooperation and your patience with this.

DJ: Upon checking on my end, Yes you can download Day 1 patch and definitely you can download Forza 5 that is bundled with Xbox One, Your Xbox Live account will be carried over as well. :)

DJ: That's a yes answer to all of your questions Vlastimil. :)

vlastimil: Ahh, that's great to hear. :)

vlastimil: you know, I checked on this website and Czech republic is not listed there:

DJ: You are very much welcome! We are more than happy to serve our kind customers like you.

DJ: No worries, Rest assured that you will be able to use it. I guarantee you on that one. I'll take note of your issue so that we can update our website. How's that sound?

vlastimil: yeah, that sounds very good. actually I wasn't able to find proper statement on this anywhere on MS or Xbox website. I found just some outdated info about 13 countries listed

vlastimil: and Xbox Live for Xbox One not supported in other countries for the moment

vlastimil: i am trying to find the URL to give you as a reference

vlastimil: http://www.xbox.com/en-US/xbox-one/pre-order-xbox-one/disclaimer

vlastimil: here it is

vlastimil: Xbox One-Supported Xbox Live Countries •Australia •Austria •Brazil •Canada •France •Germany •Ireland •Italy •Mexico •New Zealand •Spain •United Kingdom •United States

DJ: I see. We are still doing some system updates and expect that our customers will be given some information on it.

Upraveno uživatelem drogbazzzz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak jak to vypadá, nikdo nezná odpověď na můj dotaz...........?!
zásadní problém mít nebudeš, jen musíš počítat s omezeným výběrem her , než se to rozjede ( tak min. jeden rok), Podora XBOXlive a další věi by měli jet v pohodě, takže když si konzoli doneseš domů a zapojíš tak by jsi měl být schopen vše nastavit a hrát. Některé funkce nebudou fungovat hned od začátku, ale postupně bude dávat Microfost auktualizace dashboardu a přidávat tím další slibované aplikace a případné záplaty systému. Jední co tě může překvapi, že si donešeš konzoli domů a ono nebude něco fungovat (vadný kus) tak to vyřešíš zárukou. Toť vše:-) stačí???
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Rozhodně chci Xone, už rozprodávám hry z mého X360 a penízky dávám do kasičky na Xone :D Ale chtěl bych a asi to aj tak udělám ofiko CZ distibuci, ale to zas může bejt někdy za pfff (jak sem četl březen/duben - domněnky) tak hold budu sledovat trh s českými e-shopy no .)) Ale nemyslím si že by od začátku byly nějaké velké problémy, čeho by se kdokoli měl bát....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ty taky nebyly dokud neyšlo PS4, každopádně xboxkářům přeju ať žádné nemáte a vše pújde jak po másle:-) Jinak taky jsem prodal xbox360 se všema hrama a peníze použil na PSko. Vyšlo to tak dobře že jsem doplatil je dva litry:-)

a tysis koupil PS4 ? já na Xko budu muset doplácet asi víc (cena bude někde kolem 15k tuším)... potřebuju další ovladač že... hry :D ...jáj to bude... kéž bych mohl prodávat hry za pořizovací náklady :D tak bych měl kolem 20.000 jenom v hrách :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Děkuji za odpověď. Abych řekl pravdu, tak teď jsem ještě víc nalomenej konzoli zatím nekupovat. Prodejce z gamehouse.cz mi poslal zprávu, že oficiální prodej v ČR bude nejspíš 1.12.2014 Před rokem jsem prodal xbox 360 s tím, že to nebude tak dlouho trvat než vyjde Xone a teď dokonce přemýšlím, že jendu 360 zase koupím od někoho kdo se toho zbavuje protože chce koupit Xone :-) Co myslíte VY?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ja myslim, ze je nesmysl si kupovat vybehovou generaci a investovat do her, kterych se pak se ztratou budes zbavovat. taky jsem resil, jestli jeste drzet x360 a platit za hry, ale pak sem si rekl, ze na to kaslu a rovnou koupim next gen. hry bych musel kupovat tak jako tak, takze aspon mi zustanou do budoucna... jen muj nazor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ale i ne...žádné ofiko datum pro ČR zatím vydané nebylo .. nevím kdo kde vzal březen-duben ...až to bude na webu MS tak pak ano ... zatím ne, sou to jenom spekulace...

Uno: osobně bych už X360 nekupoval a počkal na Xone...

Umberto: to je celkem v poho cena zatolik her + Xko (jestli to byly originalky teda) .)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu