Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Koupě Xbox One v Česku do konce roku 2013


ElvisLevis

Otázka

Pokud se rozhodujete o koupi Xbox One a nebo už jste rozhodnuti a nevíte jak na to, možná Vám můj článek pomůže se lépe zorientovat a vybrat si ten nejlepší způsob pro koupi této nadupané mašinky pro Vás nebo pro Vaší celou rodinu.

Jsou e-shopy a kamenné prodejny které se nebrání ke koupi této konzole ze zahraničí a tak vám ušetřit čas a starosti s převodem peněz na zahraniční účet a přitom nenaletět někomu koho vůbec neznáte

Je pravdou že Xbox One se bude 22.11 prodávat v 13 zemích po celém světě a jak bývá zvykem, Česko ani Slovensko a Polsko tam není. Dokonce vyškrtli i takovou velmoc jako je Rusko. Region free Vám však dává šanci, nečekat až se bude Xbox One oficielně u nás prodávat, což bude až někdy v dubnu 2014, můžete koupit tuto konzoli už nyní, sice z dovozem z jiné země, většinou se jedná o Německo, Rakousko, nebo Velká Británii.Minulí týden jsem si nechal zavolat od podpory Xbox a bylo my potvrzeno že si budete moci převést svůj stávající ůčet co máte na Xbox360 na XONE a používat XBOX LIVE GOLD na obou konzolích současně. Pokud účet nemáte, založíte si nový a 14 denní GOLD je přibalen ke každé konzoli XBOX ONE.

Pokud si chcete koupit Xbox One v Česku, doporučuji hledat přes Heureku.cz která Vám najde nejlevnější obchod který bude prodávat Xbox One a hry k němu.

Upozornění pro Ty co mají Xbox360 a ještě na něm některé hry hrajete, neprodávejte starou konzoli protože XBOX ONE nepřehrává staré hry na Xbox360.

XBOX ONE se prodává i s Kinektem pro pohybové a hlasové povely. Funguje i jako Webkamera pro pokec přes SKYPE a můžete hlasem zastavit video, zapnout a vypnout XBOX a spousta dalších vychytávek, podívejte se pak do kolonky videa, dám tam pár ukázek z her i s ovládání přes Kinekt 2.

na dobírku Vám pošle XBOX ONE jen pár prodejen, ALZA MALL ale cenu nevím, pozor na JRC cena je hodně přemrštěná 15990 Kč, normálně by jste měli koupit do 13000 Kč plus doprava

parkrát jsem koupil od SUPERGAMER.CZ a pošlou Vám to i na dobírku, což se my líbí a cena taky ujde :-)

Já budu mít XBOX ONE doma až v pondělí 25.11 ale pár kamarádů s Xbox360 ho budou mít spřímo v den vydání 22.11, takže určitě na Vás nezapomenu a napíšu novinky a poznatky s instalace a registrace nového nebo stávajícího účtu

Díky ElvisLevis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 85
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
ale i ne...žádné ofiko datum pro ČR zatím vydané nebylo .. nevím kdo kde vzal březen-duben ...až to bude na webu MS tak pak ano ... zatím ne, sou to jenom spekulace...

Uno: osobně bych už X360 nekupoval a počkal na Xone...

Umberto: to je celkem v poho cena zatolik her + Xko (jestli to byly originalky teda) .)

Jasně že to bylo vše origoš...já nepirátím:-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Co se týká oficiálního data vydání Xbox One v ČR, souhlasím s Tommy, jsou to jen spekulace a odhady. Až vydá MS seznam zemí do 2 vlny který by měl vyjít do konce roku, budeme moudřejší. nicméně :-) jsou ohlasy takové že by jsme už v té druhé vlně seznamu být měli a mělo by to být právě v průběhu března nebo začátkem dubna.

Jinak pro upřesnění, zítra vyjde Xbox ONe ve 13 zemích : Austrálie, Rakousko, Brazílie, Kanada, Francie, Německo, Irsko, Itálie, Mexiko, Nový Zéland, Španělsko, Velká Británie a USA. Co se týká hlasových povelů přes Kinect 2, budou fungovat prozatím jen v 10 zemích a text v konzoli, si budete moct vybrat z 8 jazyků.

Po tom co se potvrdili informace a MS povolil region free pro hry i konzole, začalo být všem prodejcům i hráčům jasný že nemusí čekat na to až se bude oficiálně v jejich zemi Xbox One prodávat a můžou si konzoli objednat z výše uvedených 13 zemí.

To ale neznamená že Ti veškeré služby Xbox Live a aplikace pojedou, i tady je ale řešení v podobě převedení Licence kterou můžeš provést jednou za 4 měsíce.Když koupím konzoli z Rakouska, převedu si Licenci svého účtu na Rakousko a plně budu využívat služeb Xbox Live z Rakouska.Až to bude u nás převedu si účet zase zpátky. Proto třeba začali naši prodejci od srpna objednávat konzole z jiných zemí a inzerovat na svých stránkách prodej Xbox One do konce roku. Mimochodem JRC to přehnalo nejvíc a dalo si cenu za XONE 15990 Kč. Přesnější info o nastavení služeb a Xbox Live podám 26-27.11 kdy budu mít už Xbox One

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pár hráčů z Xbox360 i zde se mně ptalo na pár otázek které bych zde rád zveřejnil a rovnou na ně i odpověděl.

Otázka : Budou si moct společně pokecat hráči z Xbox360 a Xbox One?

Odpověď: Nebudou moct, protože hráč z Xbox One bude mít headset nastavený na jiné frekvenci než hráč na Xbox360

Budou si ale moct psát zprávy v rámci služby Xbox Live.

Otázka : Budu si moct zahrát hru z Xbox360 na Xbox One?

Odpověď: Nebude to možný, protože Xbox One je technicky navržen jen pro hry určené pro Xbox One a má Blu-ray mechaniku, zatímco Xbox360 DVD.

Uvažovalo se sice o této možnosti ale bylo by to velmi technicky náročné, ale MS uvažuje o jiné

možnosti jak by šlo si zahrát i starší hry z Xbox360 na nové konzoli, uvidíme.

Otázka : Budu si moct zahrát stejnou hru na Xbox360 v MP s hráčem na Xbox One?

Odpověď : Ne to nepůjde, protože hráči na Xbox One např. BF4 budou hrát 32vs32 hráčů a na Xbox360 12vs12. Kontrolních bodů bude v Xbox ONe např. 4-A,B,C,D,E(tak jak to mají na PC) a na Xbox360 budou třeba jen 3

Nemluvě o tom že stejná hra je Vývojáři navrhovaná a upravovaná pro každou konzoli zvlášť.Proto vychází

stejná hra pro každou konzoli zvlášť.

Vím že pro většinu z Vás jsou tyto otázky možná úsměvné, ale hráči právě takové dotazy napadají a proto jsem je uvedl i zde, díky za pochopení a třeba to pomůže aby se další hráči třeba už na takové otázky tady nemuseli ptát :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jsem sportovní maniak, kupuji si veškeré sporty na Xko (hlavně fotbal a hokej)... přešel jsem z PESka na FIFU hned na F13 ultimate a teď na F14 ultimate, dle toho co píšeš... v FIFA14 se každou chvíli hraje (skoro neustále) hraje kolem 5000 sezonních zápasů + XXXX v FUT (kterou hraji) kde probíhá taky skoro furt kolem 700.000-1.200.000 aukcí skoro nepřetržitě -> hráčská základna je doopravdy obrovská ...jak to bude s next-gen F14 pro Xone? logicky by mi teda přišlo že hráči budou využívat jiné servery a tak si nebudu moct zahrát a kamarády co budou stále na X360, mám pravdu ??? - Nepochybuji že se F14 na Xone a samotné Xone rozšíří fakt rychle, tak že by jako nastal problém nesehnat soupeře, popř nemoci hrát sezonní zápasy, nedostatek aukcí atd atd .))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Umberto : tj dobře, osobně bych si neflashnul Xko , jen abych měl bambilion her, hraji neustále online s XLGold, tj další důvod :) fakt ti nebude chybět Xone? :D

Uno: osobně nemám vyzkoušené připojení exteráku k Xku, někde sem četl že to bere jen flashky do 64GB, ale nechci kecat, nejsem si jist..a jakej kabel chceš připojit? normální anténu jako do TV? --> BTW když už si vydržel 1 rok bez hraní...ty 2-4 měsíce budou pohoda, a pak bude Xone :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Xbone hry si zahras pouze s lidma co maji Xbone. Ze bude malo lild na Fifa14 serverech bych se vubec nebal, jelikoz fifa bylav ramci Day One Edtion bundle, takze lidi bude spousta. Ja mezi nima, tak pak muzem dat match :)

jj jak říkám, taky se nebojím... pač je to nejprodávánější sportovní hra na světě, bude jí mít kotel lidí, no a navíc byl den bundle, tak cajk :D ... jj určo si tě pak přidám do "spoluhráčů" abych měl zase s kým porovnávat .)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Umberto : tj dobře, osobně bych si neflashnul Xko , jen abych měl bambilion her, hraji neustále online s XLGold, tj další důvod :) fakt ti nebude chybět Xone? :D

Uno: osobně nemám vyzkoušené připojení exteráku k Xku, někde sem četl že to bere jen flashky do 64GB, ale nechci kecat, nejsem si jist..a jakej kabel chceš připojit? normální anténu jako do TV? --> BTW když už si vydržel 1 rok bez hraní...ty 2-4 měsíce budou pohoda, a pak bude Xone :D

Hele asi fakt nebude scházet, jak začínají vycházet na světlo další technické detaiůy obou konzolí, tak jsem stále více rád že jsem vybral PS4. Jedniný co mě mrzí jsou ajchy v Gears of War3, kde jsem dohral na 100% na 2000G. Což bylo spousty času a trápení:-(
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Elivs: Region pro Xbox Live muzes menit 1x za 3 mesice a ne za 4.

Jsem jinak Elvis a ne Elivs ale to přežiju :-) jinak v popisu podpory Xbox se uvádí 3 měsíce, nicméně pokud provedeš reálný převedení účtu(Transferred Licenses), tak Ti konzole přesně napíše datum kdy můžeš provést další převedení a to jsou 4 měsíce. Pokud např. převedeš učet 4.10.2013 další možnost budeš mít 2.2.2014. proto jsem si dovolil uvést 4 měsíce a ne 3.Ale i tak děkuji za kontrolu. aspoň to potvrzuje že čtete pozorně a zajímáte se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jo vim Elvisu, uz jsem to opravil. :)

tak ja uz mam nacteno, zitra pro nej jedu. nicmene menit si xbox live na rakouskej region nebudu, necham si CZ.

Díky za opravu kámo, ne že bych byl na to až tak choulostivý, ale za dva roky na Xku už jsem si zvykl na Elvis, díky:-)

Jinak jak píšeš že si necháš Český účet a nedáš na Rakouský sice chápu, ale počítej s tím že Ti pod Českým účtem nemusí jet jiný služby které pojedou když bys měl Rakouský účet, měl bys všechny služby chápeš, zatímco na Českém to bude ostrouhaný. Jelikož Němčinu moc nemusím a Angličtina my jde lépe a radostněji, zvolím spíš UK účet, tak jak to bývalo když ještě Xbox neměl Českou podporu Xbox Live

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

pockej, neplet jazykove nastaveni konzole s nastavenim regionu. muzes provozovat napr rakouskej region s anglictinou. na stavajicim x360 jsem to mel v anglicitne s regionem Ceska republika.

jinak, ja si nemyslim, ze by v rakouskym regionu bylo neco co pro CZ nebude. rozdil mez US a Evropou bude, ale necekam velke rozdily v ramci jednotivych zemi Evropy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Pánové držím vám palce, ať vám to hned vše jede a nenarazíte na žádnou krpu.

Nejsem si jist Umberto jestli v Tvém případě jakožto přeběhlíka s Xka na PS4 to spíš nezavání ironií, už v předcházejících diskuzích zde stále obhajuješ zakoupení PS4 a když doneseme XONe domů a nepojede to tak máme záruku atd.

Pokud se Ti nelíbí Xbox One a budeš mít PS4 přijde my mimo chodit do diskuze o Xbox One a něco si tady dokazovat a ukazovat hráčům že Ty jsi ten kdo udělal dobře a my jsme Ty MS ovce a já nevím co. Pokud tady chceš hovořit o technických věcech a hrách v rámci Xbox One a máš užitečné informace a příspěvky, budeme jen rádi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
pockej, neplet jazykove nastaveni konzole s nastavenim regionu. muzes provozovat napr rakouskej region s anglictinou. na stavajicim x360 jsem to mel v anglicitne s regionem Ceska republika.

jinak, ja si nemyslim, ze by v rakouskym regionu bylo neco co pro CZ nebude. rozdil mez US a Evropou bude, ale necekam velke rozdily v ramci jednotivych zemi Evropy.

Tak jsem to nemyslel, jazyk si samozřejmě můžeš nastavit, ale jelikož nejsme v seznamu 13 zemí kde Xbox One dnes vyšel bude podporován Xbox Live a veškeré služby a aplikace jen v těchto zemích. To znamená až oficiálně výjde Xbox One v ČR budeme mít taky plnohodnotný Xbox Live jako ostaní země, chápeš:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nejsem si jist Umberto jestli v Tvém případě jakožto přeběhlíka s Xka na PS4 to spíš nezavání ironií, už v předcházejících diskuzích zde stále obhajuješ zakoupení PS4 a když doneseme XONe domů a nepojede to tak máme záruku atd.

Pokud se Ti nelíbí Xbox One a budeš mít PS4 přijde my mimo chodit do diskuze o Xbox One a něco si tady dokazovat a ukazovat hráčům že Ty jsi ten kdo udělal dobře a my jsme Ty MS ovce a já nevím co. Pokud tady chceš hovořit o technických věcech a hrách v rámci Xbox One a máš užitečné informace a příspěvky, budeme jen rádi.

Nebyla v tom ani trochu ironie a to co jsem psal je tak že vám to opravdu přeju a závidím že budete moci hrát dřív a já budu muset čekat. Co se týče výhod které uvádím ta to jen můj osobní pohled, který zde prezentuji , ale nenutím to nikomu. A nezapomínej že jsem stále taky ovce MS...golda mám až do května 2014:-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

dle informaci z MS supportu se kteryma jsem komunikoval, by mel Xbox Live fungovat normalne. jediny co podle mne nepojede je placeni her primo pres XboxLive, jinak by melo jet vsechno. no uvidime zitra :)

btw. ja taky chodim do PS4 sekce, ikdyz mne tam kluci nevidi radi. :) osobne si tady rad prectu i prispevek od Umberta, bez ohledu na to jestli je negativni nebo pozitivni, pokud to ma nejakou oporu ve faktech, a nejsou to jen zcestne vylevy. preci jen, diskuzni forum, od slova diskutovat.

a btw. ja si od MS uzaviram pomalu cely ecosystem (pc, tablet, mobil, konzole, jeste mi chybi ten tablet) a za ovci se nepovazuju. MS v roce 1995 a MS dnes je nebe a dudy. posledni dobou maji supr produkty, makaji na tom, aby to vsechno fungovalo dohromady a byla tma propvazanost, takze proc ne. ale je to vec kazdeho,to respektuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
dle informaci z MS supportu se kteryma jsem komunikoval, by mel Xbox Live fungovat normalne. jediny co podle mne nepojede je placeni her primo pres XboxLive, jinak by melo jet vsechno. no uvidime zitra :)

btw. ja taky chodim do PS4 sekce, ikdyz mne tam kluci nevidi radi. :) osobne si tady rad prectu i prispevek od Umberta, bez ohledu na to jestli je negativni nebo pozitivni, pokud to ma nejakou oporu ve faktech, a nejsou to jen zcestne vylevy. preci jen, diskuzni forum, od slova diskutovat.

a btw. ja si od MS uzaviram pomalu cely ecosystem (pc, tablet, mobil, konzole, jeste mi chybi ten tablet) a za ovci se nepovazuju. MS v roce 1995 a MS dnes je nebe a dudy. posledni dobou maji supr produkty, makaji na tom, aby to vsechno fungovalo dohromady a byla tma propvazanost, takze proc ne. ale je to vec kazdeho,to respektuju.

Já vím že je to tady otevřený pro diskuzi v rámci obou konzolí, nicméně se my nelíbilo že včera nebo předevčírem byl hráč z Xka napaden hráči v PS4 diskuzi aby si šel do svého diskuzního kroužku a neprudil svými příspěvky v PS4 diskuzi a že na celí Xbox One a MS z vysoka zvrací. Takže proto jsem s toho důvodu chtěl trošku vyprovokovat Umberta aby se vyjádřil v rámci naší konzole a MS a měli jasno. Umberto se jasně vyjádřil že je v pohodě a že stále patří mezi nás :-))

Upraveno uživatelem ElvisLevis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Uno: osobně nemám vyzkoušené připojení exteráku k Xku, někde sem četl že to bere jen flashky do 64GB, ale nechci kecat, nejsem si jist..a jakej kabel chceš připojit? normální anténu jako do TV? --> BTW když už si vydržel 1 rok bez hraní...ty 2-4 měsíce budou pohoda, a pak bude Xone :DTak pokud ji pamatuju dobře na X360 šlo připojit teda mě 1TB HDD ale musel být naformátovanej na FAT32, jinak to nešlo. Myslím, že tady by to mělo být dál, hlavně pokud do také inzerujou jako MMC tedy centrum ob. pokoje. Co se týká té antény tak jsem spíš myslel kabelovku, v reklamě na Xbox to tam tak je, tak myslím, že by to neměl být problém. Měl jsem jak PS3ku tak Xbox360, takže se stále rozhoduju kterou a Xko má stále velké plus použití to i jako něco jiného než konzoli na hry. Hlavně to pak i lépe okecám té mojí, proč musím mít doma další jak říká krám :-) Zatím to vypadá tak že se jako vždy zblázním a objednám to hned, ale potřebuju od někoho zjistit zda to vše funguje jak já bych si představoval :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Problém bych Uno vyděl v tom, že kdo si objedná Xbox One teď koncem listopadu se na Tebe dostane v průběhu prosince. PS4 dokonce u JRc píšou že kdo si to objednal po 10.11 tak se na něho dostane řada až 17.1.2014. Nedá se to nazvat jinak než hon na konzole a samozřejmě s tím i prodejci zvedají cenu, ať už v rámci oslabení koruny vůči euru, nebo spoléhají na to že to zákazníci koupí i za vyšší cenu. Mě dnes napsali ze Supergamer.cz, že čekají naskladnění až 29.11. Takže musíme hold čekat až co na nás zbude, nebo si to objednat solo z Německa nebo Rakouska na gamesonly.at kde chtějí platbu předem.

Jinak o propojení a vyzkoušení Xbox One u nás, se určo někdo ozve v průběhu příštího týdne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Problém bych Uno vyděl v tom, že kdo si objedná Xbox One teď koncem listopadu se na Tebe dostane v průběhu prosince. PS4 dokonce u JRc píšou že kdo si to objednal po 10.11 tak se na něho dostane řada až 17.1.2014. Nedá se to nazvat jinak než hon na konzole a samozřejmě s tím i prodejci zvedají cenu, ať už v rámci oslabení koruny vůči euru, nebo spoléhají na to že to zákazníci koupí i za vyšší cenu. Mě dnes napsali ze Supergamer.cz, že čekají naskladnění až 29.11. Takže musíme hold čekat až co na nás zbude, nebo si to objednat solo z Německa nebo Rakouska na gamesonly.at kde chtějí platbu předem.

Jinak o propojení a vyzkoušení Xbox One u nás, se určo někdo ozve v průběhu příštího týdne

No je pravda že já jsem objednával konzoli u JRC 8.11. Když jsem tam potom volal kdy to dostanu, tak mi řekli že pokud zaplatím zálohu v plné výši ceny konzole, tak to dostanu 13.12. Což jsem udělal 18.11. a potom mi to dodatečně potvrdili že to opravdu v půlce prosince dostanu. Je pravda, že spousty lidí si udělá předobjednávku a potom si ji nakonec nekoupí. Tím že JRC chce uhradit částku předem se tomuto celkem vyvaruje a neblokují se tím konzole. Někde jsem četl , že v první várce bude něco kolem 600ks PS4 na celou ČR. Omlouvám se že to hážu do sekce X1:-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj všichni, pokud sháníte X1 už před vydáním v ČR, můžete mi napsat SZ a možná se domluvíme :) Táta jezdí do Rakouska každý týden! :) Nejlepší bude, když se domluvíme na osobním předání. Probíhalo by to takto:

1. Táta k Vám přijede a nechá si dát peníze

2. Odjede do Rakouska koupí X1 a postará se o zákazníky

3. Dojede domů a cestou domů se u Vás staví :)

Nejlépe Jihomoravský a Zlínský kraj, ještě lépe Zlín a Brno :) a cena?

rovných 400€ (1€ za dovoz k vám a taky na naše živobytí :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu