Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jak fungují účty?


Krteczek1468628301

Otázka

Zdravím, zrovna jsem prodal xbox 360 a novému majiteli jsem tam nechal vlastní profil včetně gold účtu. Zároveň mám ale ultrabook s Win8 a vím, že to je nějak vzájemně propojené. Zajímalo by mě, jestli nový majitel může nějak zneužít můj xbox live účet, případně jak oddělit konzolovej účet s tím na pc.

Chápu že vypadám jako mentál, ale moc jsem to nezkoumal a konzoli měl jen krátce.

Předem díky za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Kreditka mi tam nikdy nešla vložit, takže jsem tam narval svůj paypal. Ten jsem teď pomocí správy účtu na xbox live odebral..

Moc si nepamatuju co to po mně vlastně při stahování obsahu chtělo? Je potřeba zadat heslo paypalu nebo něčeho?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No právě teď o tom přemejšlim.. Když jsem odstranil platební metodu, tak snad už teoreticky nemůže zneužít nic, ne? Maximálně změní heslo a díky tomu mi asi zablokuje přístup do windows (jak se zdá).. Já bych mu rád nechal tu možnost stahovat hry zadara.. ale gold členství asi na dalším profilu neplatí, ne?

Ještě jsem koukal, že na xbox live jde nastavit "vyžadovat stažení profilu".. tím bych asi nového majitele donutil se do novýho profilu přihlásit pomocí mejlu a hesla. Heslo jsem radši změnil, aby mi nezablokoval počítač, takže se tam nejspíš nedostane.. ale tím pádem nebude moct využívat můj gold účet..

Já ten microsoft fakt nenávidim.. všechno je v něm hrozně zmatený a nelogicky propojený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu