Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak a kde koupit Xbox One


ElvisLevis

Recommended Posts

Objevují se čím dál více otázky v rámci toho jak kdo koupil Xbox One, kde, za kolik a jakou

formou jste zaplatili aby jste mohli mít Xbox One doma a přitom nejezdit osobně do Německa

nebo Rakouska a lítat po obchodech a jestli jim tam náhodou nezbil jeden kousek pro Vás :-)

Prosím tedy hráče kteří si už Xbox One koupili, aby se s námi podělili a popsali nám jak se ke

svému XONE kousku dostali a co všechno máme pro to udělat aby jsme si přes

svátky mohli taky zahrát a nečekali na naše neschopný prodejce, kteří budou mít XONE snad

až po novém roce.

Upraveno uživatelem ElvisLevis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 71
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přes Německo na ebay.de ;)

http://www.ebay.de/sch/i.html?_trksid=p2050601.m570.l1313.TR11.TRC1.A0.Xxbox+one&_nkw=xbox+one&_sacat=0&_from=R40

Přes Rakousko to asi nejde na ebay.at ... to spíš někoho kdo jezdí do Rakouska poprosit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby někdo chtěl, tak já mám stále rezervaci na X1 v MediaMarktu s osobním odběrem ve Vídni. Potvrzený Odběr 10.12. Jak víte jdu do PS4 , ale zatím nebyl důvod objednávku rušit , Tak dejte vědět, klidně ji někomu přenechám.

cau hele hledal jsem taky rezervaci na mediamrktu ale do drazdan... jak se to dela po me to chtelo zaplatit nejdriv :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Našel jsem Xmeni přes gamestop.de super mapku, která by Vám měla pomoci hledat XONE, jsou tam vlaječky v rámci Rakouska, můžete si to přiblížit aby jste věděli přesně kde to je a když na to kliknete ukáže se Vám zda mají XONE skladem přesnou adresu a telefon přímo na prodejnu :http://www.gamestop.at/StoreLocator/Search?productId=132102

Aby jste nejezdili zbytečně na slepo a pak to skončilo někde u Vánočního punče :-) Sledujte to spíš koncem týdne, když budou vytahovat skryté zásoby na víkendový prodej, nebo začátkem příštího týdne. Tak aby jste si to to mohli rezervovat a nikdo Vám to nevyfoukl. No a až budete mít XONE v kabely:-), tak si můžete dát ten Vánoční punč :-)Co jsem se díval na otvírací dobu, tu mají podobnou všude- pátek od 9.30-19 hod. a sobota od 9-18hod . Neděle klasika ve Vídni zavřeno. Tak lovu zdar :-)

Upraveno uživatelem ElvisLevis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak píše wopiczak, já tam pojedu, takže kdo se přidá, jsem z Prahy. Jen bych byl rád, aby ten člověk uměl Německy, nebo Ang. Já jsem lama a umím pár slov od každého, takže nic. Dje te mi co nejdřív vědět do SZ a tímto žádám wopiczaka aby mi poslal také do SZ zprávu jak jsem mu psal, ať to mohu řešit.Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To teda moc nechápu. Jednou jsme se dohodli, koupil jsem draze eura na rychlo abych je měl a vyrazil a zrušil objednávku po novém roce co jsem měl. TO mi fakt nepřijde fer. To se si nedělá.

Nezoufej Uno, to že sis vyměnil prašule na eura je jen dobře, aspoň budeš připravený naskočit a jet kde to bude.

To se hold dá čekat když je taková sháňka po XONE že se žádný bratříčkování konat nebude a každý bude

rád že si to sežene pro sebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde pak, to je škoda :-)

Přesně tak Uno, našel jsem ještě pro zájemce na SATURN.DE kde mají XONE s FIFA14 za 529 eur, s naskladněním 9:12, takže když si to před objednáte a zaplatíte do pátku 6.12 máte XONE do 13.12 doma, doprava je za 5 eur :-)

http://www.saturn.de/mcs/productlist/Xbox-One-Konsolen,48352,457565.html?langId=-3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde sehnat Xbox One ve Vidni. Jestli teda vubec. Diky za info a rady.

Radil jsem tady klukům v rámci nákupu ve Vídni, kde má určité pokrytí a nejen tam Gamestop, má určený prodejny po celém Rakousku a jestli umíš Německy nebo někdo z rodiny, můžeš si na mapě zjistit i číslo přímo na prodejnu a domluvit se s nimi.

Jinak já a ještě jeden hráč jsme si objednali přes http://www.gamesonly.at/ kde nabízí 2 bundle.

Jeden je za 690 eur(19000 Kč) a jsou tam rovnou i 3 celkem aktuální hry: COD, BF4, Forza 5 s odesláním ihned.

http://www.gamesonly.at/Xbox_One_Konsole_inkl__Call_Of_Duty__Ghosts___Forza_5___Battlefield_4_Xbox_One_6598.html

Druhý je levnější 610 eur(16800 Kč) s 2 hry: FIFA14 a DEAD RISING 3 s odesláním od 19.12

http://www.gamesonly.at/Xbox_One_Konsole_inkl__FIFA_14___Dead_Rising_3_Xbox_One_6617.html

Pak ještě doporučuji Saturn.de kde by měli mít XONE s FIFA14 za 529 eur od 9.12 skladem.

Lítat po prodejnách na slepo bych nedoporučoval, těžko bys už narazil někde na XONE volně v regálu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Píši zde opakovaně.Na Saturn.de nelze odesílat do ČR.Psal jsem tam.

Tak to jsem nevěděl, hodně lidí my právě říkalo že tam není problém se zasíláním do ČR.

Ale že je potřeba se s nimi domluvit přes support emailem a oni Ti vyčíslí cenu kolik zaplatíš

za dopravu. my jsme to tak uděli právě u toho gamesonly.at a napařili nám sice 20 eur ale

pošlou.

Je taky ale možný že omezený počet kusů které budou mít k dispozici od 9.12

může mít i vliv pro zasílání do jiných zemí. Když vezmeš v potaz to že mají samy problém

pokrýt poptávku ve své zemi, natož ještě posílat do zahraničí.

Ale základem je komunikace ze support emailem v němčině nebo angličtině a určitě se dá

domluvit a když ne, tak jít o dům dál a zkoušet to a nevzdávat se :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všichni!

Jak to vypadá s tím XONE? Dá se to stále koupit někde kolem České republiky (Rakousko, Německo)? Pokud ano, vyplatí se to koupit? Nebudou s dovozem z jiné země problémy, bude to fungovat v pohodě? Nerad bych vyhodil třináct tisíc a pak zjistil, že to někde drhne.

Předem moc díky za odpovědi :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu