Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

AndyFTW-Pozor zloděj !!!!!


jarokall

Recommended Posts

Zdravím, tímto bych chtěl upozornit na uživatele AndyFTW, který nabízel zde na foru cca před 3 mesíci slot na GTA 4, za slot jsem mu zaplatil ten den a po několika dnech a výmluvách z jeho strany jsem pochopil, že něco není v pořádku... Vygooglil jsem si o tomto člověku všechno, od facebooku po adresu a telefonní číslo, volal jsem jeho otci kontaktoval jsem ho na FB několikrát ale až poté co zjistil, že jsem mluvil s jeho nevlastním otcem mi odepsal stylem, že mě chtěl okrást, že nemá moc peněz a že si vybral nesprávného člověka a že mi peníze do týdne vrátí, prý to slíbil i otci... od té dobe je to další měsíc a peníze stále nemám, nyní se mnou nekomunikuje ani otec takže mi asi nezbývá nic jiného, než to řešit s policii. TAKŽE POZOR NA TOHOHLE HAJZLA !! https://www.facebook.com/andrei.shibaev , bohužel jsem z Třince a to hovado je z Prahy jinak bych ho už dávno navštívil osobně ... Ještě bych chtěl poprosit adminy, zdali by mi nemohli zjisti IP adresu dotyčného. děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu