Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Seznam hráčů


Assassin

Recommended Posts

Nick: Tachoinfo

GTA5, Call of Duty : Black Ops III alespoň prozatím. Od prosince, přechod z PS3 na PS4, zatím jsem provedl jen registraci nové konzole a stažení her. :-) PSN mám společný se synem, dětské hry nehraji. Jen jsou v mém účtu jeho trofeje a přátelé.

Upraveno uživatelem Tachoinfo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

hledám spoluhráče na Destiny, SW: Battlefront a Helldivers a pozdĕji samozřejmě i na další. Je mi 25 let a PSko mám cca tři tejdny, takže nehledám žádný tryhardy, ale lidi co se u toho dokážou a budou bavit.

V podstatě bych rád udělal partu cca +-pěti lidí ve věku 20+, kteří by spolu stabilně hráli.

Kdo by měl zájem zkusit ať se ozve na PSN: pineappledrew

EDIT: Mikrofon je samozřejmě nutnost.

Upraveno uživatelem pineappledrew
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau a co by jsi rikal na Destiny ? Prave ho nabizi za slousnou cenu za necelych 1200. Z 1800 stovek krasna cena ;). Jinak bych ti urcite rad poradil a pomohl se zacatky v Destiny pokud budes chtit. Zaroven je tam tedka specialni ukol ktery kdyz spolu splnime budes mit limotovane odmeny. Jak rikam pokud chces kup si Destiny ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje ID je Czert82, hraju hlavně FPS teď SW Battlefront a tak nějak i jiný věci. Nemám zatím skoro nikoho v přátelích a budu rád za každýho s kým budu moct někdy něco dát. Tak si mě můžete přidat.

Právě objevuji SW battlefront taky klidně si mě přidej jsem tam jako Czert82

Upraveno uživatelem drak3go
Používej tlačítko "EDIT"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu