Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

RGH - problém s hrami


Mikoun

Recommended Posts

Ahoj,

nechal jsem si na své konzoli XBOX 360 slim udělat RGH od jednoho z místních guru.

Jednání výborné a nebýt české pošty, měl jsem konzoli cca do týdne zpátky doma.

Po návratu konzole jsem ale narazil na drobný problém...hraní her.

Do této chvíle jsem otestoval asi 15 her, ze kterých mi šla spustit pouze jedna - Forza Motorsport 4.

Všechny ostatní hry mi buď při spuštění oznámí, že se hru nepodařilo spustit (Game couldn't start, try to download it again...), Fatal error Intercepted nebo zamrznou (buď hned, případně po několika vteřinách)...

ISO her jsem kontroloval pomocí abgx a jsou OK.

Pro převod z ISO jsem zkoušel Xbox Image Browser a Iso2God, ale oboje má stejný výsledek.

Hry mám umístěné v HDD1:\Games (ale zkoušel jsem i HDD1:\Content\000000000.......)

Zkusil jsem i Xexmenu spuštěné z NXE, ale výsledek byl stejný (F1 2013 - Game couldn't start....., TTT2 - Zámrz a nutný restart)

Na fóru TX jsem našel jedno vlákno, kde borec stejný problém vyřešil formatem disku:

http://team-xecuter.com/forums/archive/index.php/t-72877.html

...to mě doufám nečeká...

Máte někdo nějaký nápad?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu