Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jack bez sluchátek a diody


hipox

Recommended Posts

Čus lidi!

chci se zeptat jestli psp znebude hrát z repro. když odstraním (odstřihnu a podobně) ze sluchátek ten jack (jak se strká do zdířky na sluchátka:roll:) a strčím ho do zdířky na psp? Potřeboval bych to kvůli diodám aby mi blikaly i když nechci mít zaplej zvuk...dik moc za všechny odpovědi:wohow::lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dik, to by bylo supr!

Ještě bych se chtěl zeptat, jak mam udlat abych nedostával volty? Přelepit ty drátky něčim? A čim?

vis jak to udelej? nenic si sluchatka tim ze je budes strihat, ale zajdi do elektry, kup tam jeden jack konektor 3,5mm - cca 20Kc .. bud kup klasickej, jen jack 3,5mm a z druhe strany nic (delany pro napajeni vlastnich sluchatek) - takze pecku nedostanes, protoze to bude z jedne strany slepe a z druhe zapojene.. anebo kup redukci 3,5mm -> cokoliv co budou mit - cca 20Kc - a kdyz do te redukce z druhe strany taky nic nezapojis, tak z jedne strany to budes mit zapojene a z druhe bude dira ze ktere taky ranu nedostanes ;)

jinak tenhle topic je uplne zbytecny, hrat by to fakt nemohlo.. zjisti si nejprve na jakem principu elektronika funguje :) - je tam mikrospinac, takze pokud by se ti ho povedlo stisknout treba i spejli, tak si PSP bude myslet ze jsi zapojil sluchatka ;)

jinak, klidne to nelep nicim, ranu by jsi ani necejtil jak je tam male napeti, ale mohl by jsi to zkratovat.. takze doporucuji jednu z mych variant.. kdyz to prelepis, muze se to stejnak dotykat a muzes to zkratovat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čus lidi!

chci se zeptat jestli psp znebude hrát z repro. když odstraním (odstřihnu a podobně) ze sluchátek ten jack (jak se strká do zdířky na sluchátka:roll:) a strčím ho do zdířky na psp? Potřeboval bych to kvůli diodám aby mi blikaly i když nechci mít zaplej zvuk...dik moc za všechny odpovědi:wohow::lol:

jo zvuk hrat nebude ale psp si bude myslet že hraje z sluchatek (které tam nemáš),

takze 1, i kdyby se ti povedlo to najak zapojin tak ti ta dioda ani neblikne protoze do sluchatek jde par mV co ti ji nerozsviti na dobre sviceni potrebujes celou baterku (z PSP)

a 2,kdyz tam das jacka tak ti nic hrat nebude a sviti taky ne = zbytecna prace a kdyby si prece jenom chtel diody tak to posli SIKI a mas to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ehm, já psp ještě u sikiho mam a řešim to, že chci aby mi diody v psp který mi tam dal siki (možná ještě ne) při plným zvuku blikaly ale zvuk nehrál. (totiž diody blikaj podle síly zvuku kterou psp hraje a když se zvuk vypne, diody se taky vypnou...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu