Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

externí chlazení na xbox


dan1591468624895

Otázka

Ahoj, chci si dat externí chlazení na xbox (SLIMKO, ze strany kde jsou mřížky pro původní chlazení) přemýšlím o jednoduchém větráčku něco takoveho http://m.alza.cz/ventilator-airen-red-wings-d96114.htm?d=img# , ale nechci to nijak slozite zapojovat, chci ho dat na usb (princip jako chladicí podložky pro notas) zajima mě, jestliže vetracek zapojim do usb xboxu, tedy se z něj bude napájet, jestli to nezpůsobí xboxu nejake problémy, nestabilitu atp... A poslední věc, jestli to má vůbec smysl dát má něj něco takového :) díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ja si myslim ze na Slimko je to naprosto zbytecny. Akorat tim narusis airflow ktery je navrzeny uvnitr konzole. Jinak ten ventilator ti pojede pomalu, jsou delane na 12V s regulaci PWM, na usb dostanes jen +5V. Tudiz budes mit mensi otacky. Ale jak rikam, na slimko zbytecna vec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Aha... Napadlo mě to z toho důvodu, že když mám slimaka třeba 5-6h v provozu jak kdy, tak je samozrejme zahratej, tak jsem přemýšlel, že bych mu tím ještě teplotu zredukoval, aby byl chlazený ještě víc... Ale pokud je to takhle a navíc když to nemá smysl a origo chlazení stačí tak je to ok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu