Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Po updatu prestali fungovat hry


martins.ov

Otázka

Dobry podvečer,

Vcera jsem si koupil xbox 360 slim 4gb, ktery jsem si nechal rovnou flashnout. Dostal jsem i par her, ktere bez problemu fungovali. Nicmene jsem se asi ze zvedavosti pripojil s xboxem na wifi a vyskocil mi pozadavek k updatu, ktery jsem potvrdil. Po updatovani mi, ale xbox prestal brat palene hry a pise neco jako ze disc neni podporovan. Funguje mi jen fifa 14 a ban nemam protoze normal live tu fifu hrat muzu... cely den tu marne hledam obdobny problem ale nikde jsem nenasel tema komu by se neco podobneho taky stalo... doufam ze se tu najde někdo kdo s timto ma zkusenosti a poradi mi... predem dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Nezbyva ti nic jinyho nez udelat znovu flash a doufat ze nedostanes banana

No jako ono s tim banem to neresim. Jako kdyz mas flash tak je vzdy riziko ze ho drive ci pozdeji dostanu. Bud nebudu hrat live a nebudu se na net pripojovat a nebo se pripojom, jednou ho dostanu a potom si stejne po netu nezahraju. Takze to vyjde na stejno. Pro me je dulezite aby to slo nejak udelat at mi to zase bere ty hry.. takze me zajima jestli je tu nekdo se stejnym problemem a jak ho vyresil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mohl by se prosim vyjadrit nekdo kdo vi co a jak? Jestli to pujde udelat nejak aby mi ty hry zase jeli? Popr odinstalovat nejak ten update? Je to pro me celkem dilema kdyz jsem si toho xboxu uzil cca 3 hodiny :( tak bych byl vdecny kdyby se nekdo polisil mi nalezt vhodne reseni... neverim ze jsem jediny s timto problemem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu