Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

xbox - nekdy jde zapnout nekdy ne


demaon

Otázka

Zdravim vsechny, mam dotaz ohledne stavkujiciho xboxu. Slapal v pohode nez jsem asi pred 3 mesici prestal hrat (nebylo moc casu). Ted kdyz ho chci zapnout tak pipne jako klasicky pri zapnuti ale nic se nedeje. Nekdy se podari ho zapnout po pul hodine kdyz ho necham v zasuvce a nekdy to trva jeste dyl a dneska mi treba nechce naskocit vubec. Zkousel jsem ho zapinat i ovladacem ale je to to same. Myslite ze to muze byt tim zej jsem jej tak dlouho nepouzival? Je to slimka a zdroj sviti oranzove. Diky za kazdou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
pipne pri zapnuti a mechanika jde otvirat? na TV se nic nestane?

ne nejde otevrit mechanika ale taky to udela zvuk kdyz stisknu to tlacitko na otevreni mechaniky, na TV taky nic xbox ani nehuci proste tlacitka delaji zvuky ale nic se nestane a pak nekdy po pul hodine to jde zapnout normalne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mám naprosto stejný problém, někdy se zapne sám po nějaké době, někdy celý den vůbec ne. Xbox je čištěný poměrně nedávno, takže prachem by to snad být nemělo, nevím co s tím :-(

Pokud přijdeš na důvod, dej mi prosím vědět klidně i na email afrodedek@gmail.com.

Díky moc, Martin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu