Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

První flash


sunshine

Otázka

Ahoj,

chystam se udelat svuj prvni flash. Abych sem neprisel, jak uplne mimo, tak jsme si o tom uz neco behem dvou dnu pozjistoval. Nejsme zadnej pirat, mam 42 originalnich her, ale ted jsme na skole a doma jen ob 14 dni, tak nechci zbytecne utracet za hry, ktery si poradne ani nezahraju. :)

Momentalni stav:

Model: xbox360 Falcon

Dashboard: 16203

Mechanika: LitOn DG-16D2S

FW: 74850C (cetl jsem ale, ze se meni s aktualizaci dashe, jaky bych tedy teoreticky momentalne mel?)

Koukal jsem na spoustu navodu, ale chtelbych od vas poradit nejaky, ktery je ted aktualni - takze posledni verze toho customFW pro muj xbox. Nebo mam ve skrini jeste mechaniku Hitachi GDR-3120L, jeslti bude lepsi je vymenit?

Jelikoz studuju CVUT FEL, tak se mi k tomu nechce moc kupovat ruzny ty "vychytavky". Proc proste nemuzu napojit jen SATA kabel do pocitace a vytahnout si jen ty piny z toho napajeciho kabelu ( http://www.brandonw.net/consoles/xbox/dvd.jpg ), ktere potrebuju pro napajeni?

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 odpověď na tuto otázku

Recommended Posts

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu