Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Kinect - červená dioda a chyba C005120B prosím o pomoc


Edwardik

Otázka

Zdravím, koupil jsem detem XBox360 slim 320GB RGH. Vse fungovalo krasne, az po hrani Kinect Sportu Season 2 se kinect sam odpojil a hodil cervenou ikonku. Od te doby nejde, pri zapnuti Xboxu zacne blikat zelene ze by chtel fungovat ale pak se prepne na cervenou ikonku.

Kinect sel celkem dve hodiny a od te doby nic. Dash 16537 tam je.

USB update pres $$ystemupdate nejde, konsole mi to nespusti z USB (Fat32 mam, adresar v rootu) proste Update nejde.

DIKY moc vsem za pomoc....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Abych to upresnil, pri startu konzole bezi kinect a blika zelene. Po chvilce dioda na kinectu preblikne na cervenou a hodi tu chybu. Nevim jestli ta hra neco neupdatovala. Ale mam pocit ze je to mozne. Zkousel jsem kinect presunout, odpojit zapojit a porad nic.

Update Kinect a Avataru z USB mi nejde a nevim proc, nespusti se. Mam samozrejme systemupdate 16537.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mas rgh tak ti update nepujde to se dela jinak ne jako u flashe a to je normalni ze se kinect rozblika zelene a pak mu neco zacne branit v optimalizaci hodi cervenou to znamena ze je v nem zrejme nejaka chyba.

http://support.xbox.com/cs-CZ/xbox-360/kinect/kinect-red-light

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu